Agnieszka Włodarczyk zostanie mamą. Aktorka, która niedawno wróciła z trzymiesięcznego pobytu na małej wyspie na Morzu Balijskim, ogłosiła na Instagramie, że ona i jej partner spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. - Nowy rozdział - napisała pod fotografią, na której zaprezentowała ciążowy brzuszek. Przypomnijmy, że Agnieszka Włodarczyk od ubiegłego roku jest w związku zRobertem Karasiem, utytułowanym polskim sportowcem. 32- latek jest mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie - dyscyplinie sportowej łączącej bieganie, kolarstwo oraz pływanie. Co roku uczestniczy również w prestiżowych zawodach Ironman, które odbywają się na Hawajach.  

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży z Robertem Karasiem

Pod zdjęciem Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia pojawiają się już pierwsze gratulacje od zaprzyjaźnionych gwiazd. Swoje komentarze zostawili m.in. Małgorzata Rozenek, Hanna Lis, Jakob Kosel, Rafał Maślak, czy Agnieszka Hyży.

Agnieszka Włodarczyk dotychczas nie miała szczęścia w miłości. Aktorka na początku swojej kariery spotykała się z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim. Następnie związała się z biznesmenem Jakubem Sićkiem; relacja przetrwała blisko 10 lat, ale w 2011 zakochani podjęli decyzję o rozstaniu. Rok później życiowym partnerem Włodarczyk został aktor Mikołaj Krawczyk. Para, która od samego początku wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów, rozstała się po czterech latach znajomości. Z kolei Robert Karaś był już w przeszłości żonaty z Natalią Ćwik-Karaś. Ich małżeństwo zakończyło się po 7 latach.

Gratulujemy!