Od jakiegoś czasu w show-biznesie zapanowała nowa moda. Gwiazdy, które przyzwyczaiły nas do perfekcyjnego wizerunku, na który składają się modne stylizacje, wyszukane dodatki oraz dopracowany w najmniejszych szczegółach makijaż, pokazują się w wersji sauté. Zazwyczaj wśród fanów wywołuje to spore poruszenie, ale zwykle nie szczędzą swoim idolkom ciepłych słów.

Dzięki tej nowej modzie mogliśmy podziwiać bez makijażu takie gwiazdy, jak Doda, Katarzyna CichopekMałgorzata Rozenek, Joanna Krupa czy ostatnio Hanna Lis.

Także zagraniczne gwiazdy nie pozostały obojętne na ten trend. Ostatnio głośno było o akcji, którą zainicjowała Alicia Keys. Wcześniej całkowicie bez makijażu pokazała się Jennifer Lopez - jej chłopak Caspar Smart zamiescił na Instagramie filmik, na którym J.Lo nie ma na twarzy ani grama kosmetyków.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Alicia Keys bez makijażu: Koniec z noszeniem maski! [ZDJĘCIA] 

Agnieszka Włodarczyk bez makijażu

Tym razem zdjęciem bez make-upu pochwaliła się aktorka Agnieszka Włodarczyk. Przy okazji zdradziła, że gdy tylko może, stara się nie robić sobie makijażu.

Mam dosyć tego plastiku, naturalna kobieta, nie lubię makijażu na co dzień, make-up kojarzy mi się z pracą, jeszcze nie raz zobaczycie mnie bez makijażu, mam nadzieję, że nie straszę - napisała gwiazdą za pomocą hashtagów.

Fani nie szczędzili jej ciepłych słów, podkreślając, że wygląda kwitnąco i o straszeniu nie może być mowy, zaś pokazanie się bez makijażu poczytują za akt odwagi. Wzruszona aktorka dziękowała za tak pozytywny odzew i miłe słowa.

Jak oceniacie Agnieszkę Włodarczyk w wersji sauté?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Włodarczyk i Sylwia Juszczak była i aktualna dziewczyna Mikołaja Krawczyka na jednej imprezie [ZDJĘCIA]