Agnieszka Włodarczyk dotychczas nie miała szczęścia w miłości. Aktorka na początku swojej kariery spotykała się z prezenterem telewizyjnym Rafałem Kosińskim. Następnie związała się z biznesmenem Jakubem Sićkiem. Ta relacja przetrwała blisko 10 lat, ale w 2011 zakochani podjęli decyzję o rozstaniu. Rok później życiowym partnerem zwyciężczyni pierwszej edycji muzycznego show Polsatu "Jak oni śpiewają" został znany aktor Mikołaj Krawczyk. Para, która od samego początku wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów, rozstała się po czterech latach znajomości. 

Po kilku nieudanych związkach Włodarczyk postanowiła chronić swoją prywatność i nie mówiła za dużo o życiu uczuciowym. Dlatego fanów aktorki tym bardziej zaskoczył jej ostatni post na Instagramie, z którego wynika, że 39-latka w końcu znalazła bratnią duszę. W środę gwiazda opublikowała pierwsze wspólne zdjęcie z nowym partnerem! Kim jest wybranek Agnieszki?

Kim jest Robert Karaś - nowy partner Agnieszki Włodarczyk? 

Uśmiechnięty przystojniak ze zdjęcia to utytułowany polski sportowiec. Robert Karaś, bo tak nazywa się nowy ukochany Agnieszki Włodarczyk, jest mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie - dyscypliny sportowej łączącej bieganie, kolarstwo oraz pływanie. 31-latek co roku uczestniczy w prestiżowych zawodach Ironman, które odbywają się na Hawajach.  

Pierwsze wspólne zdjęcie Agnieszki i Roberta znajdziecie w naszej galerii >> 

ZOBACZ TAKŻE: Beata Tadla ma nowego partnera. Paparazzi przyłapali ich na czułych gestach