O tym, że gwiazdy chciałyby zapomnieć o trendach, które były obecne w modzie kilka, a nawet kilkanaście lat temu, wiedzą wszyscy. W ostatnim czasie byliśmy świadkami wielu spektakularnych metamorfoz w rodzimym show-biznesie. Do najbardziej robiących wrażenie możemy zaliczyć m.in. te Małgorzaty Rozenek, Agnieszki Szulim oraz Agnieszki Chylińskiej - niegdyś zbuntowana rockmanka, dziś matka trójki dzieci. Kolejnym przykładem, że chcieć znaczy móc, jest również Agnieszka. Mowa oczywiście o Agnieszce Włodarczyk

»ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Chylińska - metamorfoza 

36-letnia aktorka podobnie jak wiele innych gwiazd zaczynała w warszawskim teatrze Buffo. To tam pod okiem Janusza Józefowicza w wieku zaledwie 16. lat zadebiutowała w spektaklu "Tyle miłości", wyreżyserowanym przez męża Nataszy Urbańskiej. Mimo młodego wieku, Agnieszka ma już blisko dwudziestoletni staż pracy w show-biznesie. Przez te wszystkie lata nie tylko pracowała nad warsztatem aktorskim oraz umiejętnościami związanymi z przekazywaniem emocji widzom. Celebrytka dużo pracy włożyła również w zmianę swojego styl. 

Dziś Włodarczyk jest jedną z najlepiej ubranych polskich aktorek. Stawia na bardzo proste, a zarazem wyrafinowane stylizacje. Zobaczcie, jak na przestrzeni kilkunastu lat zmieniał się styl Agnieszki! 

»ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Szulim - jak się zmieniała