Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś powitali na świecie swoje pierwsze dziecko! Aktorka szczęśliwą wiadomość ogłosiła za pośrednictwem mediów społecznościowych. Imię, jakie otrzymało dziecko, jest niezwykle oryginalne.

Agnieszka Włodarczyk urodziła

 Artystka o ciąży powiadomiła pod koniec stycznia. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała ciążowy brzuszek.

Nowy rozdział - napisała kilka pod fotografią. 

Wreszcie nadszedł ten dzień - Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zostali rodzicami. Artystka radosną nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Zamieściła w sieci trzy fotogarfie - dwie z partnerem oraz jedną samego dziecka. Z opublikowanego postu dowiadujemy się, ze gwiazda urodziła chłopca.

07.07.2021 Milan Karaś - napisała, jednocześnie zdradzając imię dziecka. 

Pod zdjęciem posypały się gratulacje od fanów i koleżanek z branży. 

Gratuluję Kochani!!! Właśnie zaczyna się najcudowniejszy rozdział Waszego życia! Ściskam czule Waszą Trójkę! - napisała Hanna Lis. 

Aaaa gratulacje Mamusiu i Tatusiu - skomentowała Joanna Koroniewska.

Kim jest Robert Karaś?

Od 2020 roku Agnieszka Włodarczyk związana jest z triathlonistą Robertem Karasiem. Robert Karaś jest utytułowanym sportowcem. 32-latek jest mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie - dyscyplinie sportowej łączącej bieganie, kolarstwo oraz pływanie. Co roku uczestniczy również w prestiżowych zawodach Ironman, które odbywają się na Hawajach.  

ZOBACZ TAKŻE: Kamila Szczawińska urodziła! Supermodelka pochwaliła się pierwszym zdjęciem dziecka