Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Dziennikarka ma za sobą bardzo ciężki rok. W sierpniu pochowała swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka, który zginął w tragicznych okolicznościach nad jeziorem Kisajno. Po tym dramatycznym wydarzeniu 41-latka wycofała się z życia publicznego, żeby w spokoju móc przeżywać żałobę po utracie małżonka. Nikogo nie zdziwił też fakt, że prezenterka zrezygnowała z prowadzenia programu "Big Brother”. Ostatnio gwiazda TVN-u ponownie zaczęła udzielać się w mediach społecznościowych, a także zaangażowała się w promocję filmu swojego zamarłego męża, "Ukryta gra". Teraz, jak donoszą tabloidy, Agnieszka Woźniak-Starak ma wrócić do pracy. Dziennikarkę zobaczymy jednak w zupełnie nowej roli niż dotychczas. Jakiej? Sprawdź poniżej.

Agnieszka Woźniak-Starak dostała nową pracę

Agnieszka Woźniak-Starak w styczniu ma rozpocząć pracę w newonce.radio. Jak donosi "Super Express", dziennikarka poprowadzi swoją własną audycje, gdzie będzie poruszać tematy kobiece. Według źródła tabloidu do powrotu namówił ją jej bliski przyjaciel, Kuba Wojewódzki, który bardzo wspierał Agnieszkę w trudnych dla niej chwilach. Dziennik ustalił także, że Agnieszka Woźniak-Starak nie zamierza w najbliższym czasie wracać do TVN-u, ale nie rezygnuje z pracy w mediach.

Chce wracać małymi kroczakami – mówią znajomi dziennikarki

Agnieszka Woźniak-Starak ze stacją TVN związana jest od 2013 roku. Prowadziła między innymi "Dzień dobry TVN", "Ameryka Express" oraz magazyn "Na językach". W marcu tego roku została gospodynią "Big Brothera". 

Wiadomo już, że nową prowadzącą "Ameryka Express" będzie Daria Ładocha. Tu sprawdzisz pełną listę uczestników.

ZOBACZ TAKŻE: Agnieszka Woźniak-Starak dziękuje za ciepłe reakcje na wywiad: "To dla mnie naprawdę ważne"