Piotr Woźniak-Starak zaginął i jest poszukiwany w okolicach Giżycka, na terenie jeziora Kisajno. Do nieszczęśliwego wypadku doszło w niedzielę nad ranem. Woźniak-Starak prawdopodobnie wpadł do jeziora podczas wykonywania manewru skrętu. Na motorówce była także 27-letnia kobieta. Ona również znalazła się w wodzie, ale udało jej się dopłynąć do brzegu. Piotra jak na razie nie odnaleziono. Z pewnością jest to bardzo trudny okres dla rodziny mężczyzny, w tym dla jego ukochanej żony, Agnieszki Woźniak-Starak. Piotr i Agnieszka uchodzą za zgraną, towarzyską i bardzo dobraną, kochającą się parę. Nie chcemy nawet sobie wyobrażać, co musi teraz czuć dziennikarka... Jej sytuacją przejęli się także koledzy z show-biznesu. Pod ostatnim zdjęciem Woźniak-Starak, jakie Agnieszka dodała ledwie kilka godzin przed wypadkiem męża, pojawiło się mnóstwo komentarzy ze słowami wsparcia od znanych osób.

AKTUALIZACJA: Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Znaleziono ciało.

Gwiazdy wspierają Agnieszkę Woźniak-Starak na Instagramie

Agnieszka Woźniak-Starak jest żoną Piotra Woźniaka-Staraka od 27 sierpnia 2016 roku. Pobrali się w Wenecji, gdzie urządzili huczne wesele. Bawili się na nim m.in. Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk. Za osiem dni wypada trzecia rocznica ślubu Agnieszki i Piotra. Na chwilę przed tą ważną datą, Wożniakowie-Starakowie wybrali się na Mazury do rodzinnej posiadłości Staraków. Zawsze, gdy tylko mieli więcej wolnego, przyjeżdżali tam z przyjaciółmi, by korzystać ze słońca, pięknej przyrody i uprawiać sporty wodne. Niestety, sielankę zburzył nieszczęśliwy wypadek. 19 sierpnia oficjalnie poinformowano, że Piotr Woźniak-Starak zaginął i jest poszukiwany przez policję i nurków.

Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie najbliższych - rodziny oraz przyjaciół, także tych z branży. W komentarzach pod jej ostatnim zdjęciem opublikowanym na Instagramie swój komentarz zostawili m.in. Karolina Korwin Piotrowska, Marcelina Zawadzka, Robert Biedroń, Leszek Stanek, Anna Skura i Agata Rubik.

"Agnieszka, trzymaj się jak najsilniej" - napisała Korwin Piotrowska.

"Mam nadzieję, że ta informacja się nie potwierdzi. Agnieszko, trzymaj się!" - skomentowała Zawadzka.

"Jestem w ogromnym szoku!!! Sercem z Tobą i Piotrem!" - napisał Biedroń.

My również mamy nadzieję, że poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka zakończą się szczęśliwie.