Ekipa drugiej polskiej edycji "Azja Express" już wylądowała w Indiach, gdzie tym razem będzie kręcone show. Gospodyni i uczestnicy są już w dalekim, egzotycznym kraju, gdzie będą ścigać się i wykonywać trudne zadania na specjalnie wyznaczonej trasie. Ta zacznie się właśnie w Indiach, ale ma skończyć się na Sri Lance. Przed wylotem polscy paparazzi przyłapali wszystkich uczestników programu na lotnisku w Warszawie. Dopiero wtedy poznaliśmy pełną listę gwiazd, które wezmą udział w show. Nie obyło się bez zaskoczeń!

ZOBACZ: AZJA EXPRESS 2 Gdzie i kiedy odbędzie się wyścig? Jakie duety wezmą w nim udział?

Przypomnijmy, są to Joanna Przetakiewicz z Łukaszem Jakóbiakiem, Tymon Tymański z synem Lukasem Tymańskim, Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, a także Michał Piróg, Antoni Pawlicki, Stanisław Karpiel-Bułecka, Dorota Gardias i Marta Wierzbicka, którzy na wyprawę do Indii zabrali swoich przyjaciół. Na miejscu czekała na nich gospodyni show, Agnieszka Woźniak-Starak, która już co nie co zdradziła zza kulis!

Na Instagramie dziennikarki TVN i ulubienicy Edwarda Miszczaka pojawiło się pierwsze zdjęcie, zrobione zaraz po wylądowaniu ekipy programu w Indiach. Jak dużo na nim widać?

Fotka Agnieszki Woźniak-Starak przedstawia piękny krajobraz: zieloną nizinę oraz indyjskie pasmo górskie roztaczające się w tle. Widać, że na miejscu jest mnóstwo żywej zieleni, a pogoda zdecydowanie należy do tych pożądanych podczas takiej wyprawy. 

POLECAMY: INDIA EXPRESS Nie tylko Przetakiewicz i Jakóbiak! Kto jeszcze weźmie udział w India Express?

Zresztą zobaczcie sami! Kiedy patrzymy na te widoki, żałujemy, że nie ma nas tam z gwiazdami!

Też zazdrośćcie im tej przygody?