Małgorzata Rozenek i Agnieszka Szulim zmieniły ostatnio stan cywilny. Małgorzata Rozenek 10 września poślubiła Radosława Majdana i dziś nazywa się Małgorzata Rozenek-Majdan. Z kolei Szulim wzięła w Wenecji ślub z producentem filmowym i spadkobiercą wielomilionowej fortuny, Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Oficjalnie przyjęła nazwisko męża i nazywa się teraz Agnieszka Woźniak-Starak. Ślub Rozenek i Majdana oraz Szulim i Woźniaka-Staraka bez wątpienia były ślubami i wydarzeniami roku.

Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek-Majdan podobno kiedyś nie przepadały za sobą, od czasu do czasu serwowały sobie nawet drobne złośliwości w mediach. Ale odkąd Rozenek i Majdan wzięli udział w show Azja Express, który prowadziła Szulim (Woźniak-Starak), relacje pań bardzo się poprawiły. Na tyle, że Agnieszka i Małgorzata uczestniczą obecnie w obozie sportowym Ewy Chodakowskiej na greckiej wyspie Mykonos. Poza Chodakowską gwiazdy ćwiczą także pod okiem trenerki Lidii Wierzbowskiej. Rozenek ostatnio pochwaliła się efektami morderczych treningów. Wow! Z pewnością metody Chodakowskiej i Wierzbowskiej są bardzo efektywne!

GŁOSUJ w plebiscycie RÓŻE GALI 2016 na Małgorzatę Rozenek>>

Treningi, praca nad sylwetką i postawą oraz dobra, zdrowa dieta to codzienność Rozenek i Szulim podczas wypoczynku na Mykonos, czyli wyspie, którą odwiedziła w tym roku cała masa gwiazd. Znając Chodakowską, możemy się domyślać, że czasu na relaks panie mają niezbyt wiele. Chociaż na zdjęciu, którym pochwaliła się Rozenek, wyglądają na odprężone. A posiłek, choć niskokaloryczny, wygląda smakowicie:

Instagram @m_rozenek