Choć mamy jesień w pełni, a powoli zaczyna nawet być widać coraz większe oznaki zimy, to jednak gwiazdy cały czas tęsknią za ciepłymi miesiącami. Aby poczuć się choć trochę bardziej letnio lub wiosennie, pozwalają sobie na dalekie wyprawy do egzotycznych krajów lub... na bardzo kolorowe stylizacje. W miniony tygodniu prym wiodła energetyzująca, nasycona zieleń, na którą zdecydowały się aż dwie gwiazdy: Agnieszka Woźniak-Starak i Małgorzata Rozenek.

POLECAMY: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK, ŁOZO, TOMASZ KAMMEL I HANNA LIS na otwarciu cocktail-baru Charlie

Panie, które poznały się planie show Azja Express, od razu się ze sobą zaprzyjaźniły i raczej z reguły nie konkurują ze sobą na czerwonym dywanie. W zeszłym tygodniu sięgnęły jednak po ubrania w bardzo podobnych kolorach, czego nie mogliśmy nie zauważyć!

Najpierw Agnieszka Woźniak-Starak zadała szyku na otwarciu coctail baru Charlie. Gwiazda TVN zachwyciła sztruksowym płaszczem marki Miu Miu za ponad 17 tysięcy złotych, do którego dobrała granatowe szorty z aksamitu, czarną bluzką oraz wysokie, stylowe kozaki w kolorowe, haftowane kwiaty od Laurence Decade. Te były warte blisko 4,5 tysiąca złotych! Mimo tak wielu składowych stylizacji, to właśnie sztruksowy płaszcz  z czarną lamówką zwracał największa uwagę i był nie mniejszym hitem wieczoru niż samo otwarcie nowego miejsca.

ZOBACZ TEŻ: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK stylizacja za ponad 22 tysiące złotych!

Zaledwie dwa dni później oczy wszystkich skierowane były już jednak na inną gwiazdę TVN, Małgorzatę Rozenek. Perfekcyjna pojawiła się na otwarciu hotelu Sixty Six. I to tam oczarowała wszystkich. Rozenek pokazała się w niezwykle szykownym garniturze marki Marlu. Elegancki połysk kompletu idealnie  skomponował się z kolorem intensywnej, łąkowej zieleni. Gwiazda do garnituru dopasowała czarną bluzkę, czarne szpilki Ballini oraz srebrną torebkę Saint Laurent Paris. Do tego dobrała biżuterię od Selfie Jewellery. Przyznacie, że wyglądała rewelacyjnie! Na tyle, że wszyscy przybyli na otwarcie goście mogli na dobre zapomnieć, że mamy środek jesieni a nie wiosny!

A Wy look której gwiazdy uważacie za bardziej trafiony? Myślicie, że zieleń zagości na dobre na polskich salonach i teraz będziemy ją na nich widywać coraz częściej…?