Mariusz Przybylski jest niewątpliwie jednym z ulubionych projektantów polskich gwiazd. Nic zatem dziwnego, że te tak chętnie i tłumnie przychodzą one co sezon na jego spektakularne pokazy.

ZOBACZ: RÓŻE GALI 2016: KOŻUCHOWSKA, ŁUCZENKO, DODA, SZPAK zobacz, kto się pojawił [NA ŻYWO]

W kreacjach Przybylskiego chętnie chodzą zaprzyjaźnione piosenkarki, aktorki i dziennikarki, a na pokazach nigdy nie brakuje znanych nazwisk. W jego wczorajszym pokazie Fire Walk With Me na wielkim wybiegu po raz pierwszy mogli sprawdzić się uczestnicy obecnej edycji programu Top Model. To między innymi ich podziwiała cała plejada przybyłych na wydarzenie gwiazd.

POLECAMY: MARYLA RODODWICZ cała w lateksie na urodzinach "Super Expressu"!

Na ściance przed pokazem fotoreporterom pozowały m.in. Anna Dereszowska, Kasia Warnke, Katarzyna Figura, Agnieszka Sienkiewicz. Nie zabrakło też nowej Miss Polonii, Izabelli Krzan, która swój debiut na czerwonym dywanie zaliczyła zaledwie wieczór wcześniej, podczas gali Róże Gali.

Największe zainteresowanie jak zwykle wzbudziła Agnieszka Woźniak-Starak, która od lat jest przyjaciółką i muzą projektanta. Dziennikarka postawiła tym razem na bardzo ostry, rockowy niemal look, na który złożyła się m.in. oversize’owa, błyszcząca marynarka od Przybylskiego.

W podobnej stylizacji zaprezentowała się Jessica Mercedes. Blogerka postawiła jednak na czarną skórzaną sukienkę z asymetrycznym rękawem z Zary oraz na czarną torebkę Saint Laurent Paris. W czerni pokazała się też kontrowersyjna stylistka, Joanna Horodyńska. Jak widać, wszystkie te gwiazdy bardzo upodobały sobie rockowe wcielenia.

A Wam jak się podobały w takich mrocznych wydaniach?