Wczoraj wieczorem przy ul. Mokotowskiej odbyło się huczne otwarcie nowego cocktail baru Charlie Bar, na którą zaproszono warszawskie gwiazdy. Te nie przybyły tym razem zbyt licznie, choć nie zabrakło nazwisk znanych z czołówek gazet. Na takim evencie nie mogło się oczywiście obyć się bez czerwonego dywanu, ścianki i fotoreporterów.

ZOBACZ: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK, JESSICA MERCEDES, JOANNA HORODYŃSKA, KASIA WARNKE na pokazie Mariusza Przybylskiego Fire Walk With Me

Na gustownej ściance ustawionej przy drzwiach do baru pozowali m.in. Magda Boczarska, Mateusz Banasiuk, Tomasz Kammel, Marta Wierzbicka, Wojtek Łozo Łozowski, Sławek Uniatowski, Łukasz Jemioł i Hanna Lis. Nie zabrakło także syna Maryli Rodowicz - Jędrzeja Dużyńskiego.

Największym zainteresowaniem cieszyła się jednak jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu: Agnieszka Woźniak-Starak i jej mąż Piotr. Dziennikarka TVN, która już niedługo wyleci do Indii kręcić drugą cześć Azji Express, pojawiła się na wydarzeniu w stylizacji wartej 22 tys. złotych! Gwiazda postawiła tego wieczoru na długi, sztruksowy płaszcz w zielonym kolorze marki Miu Miu za ponad 17 tysięcy złotych (!), granatowe szorty z aksamitu i czarną bluzkę.

POLECAMY: AZJA EXPRESS To już pewne! Druga edycja będzie kręcona w Indiach!

Wrażenie robiły także buty Agnieszki Woźniak-Starak. Tym razem gwiazda założyła na siebie czarne, skórzane kozaki z haftowanymi polnymi kwiatami od Laurence Decade, warte blisko 4,5 tysiąca złotych! Taki look Agnieszki oczywiście nie mógł umknąć naszej uwadze.

CZYTAJ TEŻ: FREDDIE MERCURY zmarł 25 lat temu

A jak Wam Agnieszka Woźniak-Starak podoba się w tak „słowiańskim” wydaniu? Wygląda lepiej niż podczas pokazu Mariusza Przybylskiego, na którym gościła wieczór wcześniej?