Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na jesiennej ramówce TVN, którą stacja zaprezentowała dziś w warszawskiej hali Expo. To tam na wydarzeniu prowadzonym przez Marcina Prokopa dowiedzieliśmy się, jakie nowości na jesień i zimę przygotowała stacja TVN. Jednym z hitów jesienno-zimowej ramówki stacji ma być 3. edycja show „Azja Express”, która tym razem – z racji na lokalizację – będzie nazywała się „Ameryka Express”. Show ruszy na antenie TVN-u już we wrześniu. Ekipa programu jest już dawno po zdjęciach. I choć jeszcze nikt nie może zdradzić, kto doszedł do finału oraz kto wygrał program, to jednak Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła nam, czy podczas nagrywania tej edycji miała swoją ulubioną parę!

Agnieszka Woźniak-Starak: komu kibicowała w „Ameryka Express”? 

Uczestnicy "Ameryka Express" to prawdziwie wybuchowa mieszanka! W show TVN wystąpili m.in. Filip Chajzer z ojcem, Zygmuntem, córka Magdy Gessler - Lara, duet youtuberów Fit Lovers, Tomasz Karolak czy aktorka Ola Domańska. Prowadząca "Ameryka Express" Agnieszka Woźniak-Starak miała swoją ulubioną parę?

„Nie, tym razem nie miałam ulubionej pary. Ta seria była dla mnie najbardziej zbliżona do pierwszej, bo tam też trudno było mi powiedzieć, komu kibicuję, bo wszyscy byli świetni, choć każdy był inny. Teraz nie miałam faworyta. Trochę inaczej niż w drugiej edycji, kiedy najmocniej trzymałam kciuki za Antka Pawlickiego, którego nie znosiła reszta grupy!”

Agnieszka Woźniak-Starak o "Na Językach" - program wraca do TVN?

Przy okazji zapytaliśmy też Agnieszkę, czy prawdą jest, że jej mąż, Piotr Woźniak-Starak, zabrania jej udziału w kolejnej edycji programu „Na Językach”, który podobno już wkrótce miałby wrócić na antenę TVN. Jak na takie plotki zareagowała Agnieszka? Czy Piotr faktycznie nie chce, by znów prowadziła "Na Językach"?

„To absolutnie nieprawda! Choć faktycznie słyszałam taką plotkę...  Ostatnio w stacji luźno rozmawiamy sobie o opcji powrotu tego programu na antenę. Ja nie mówię 'nie'. Kiedyś mówiłam temu pomysłowi 'kategoryczne nie', teraz mam do tego już nieco inne podejście. Zaczęłam mówić ‘może’, więc kto wie – może wkrótce faktycznie zaczniemy pracować nad kolejnym sezonem programu…?”

Myślicie, że TVN na serio myśli o powrocie "Na Językach"? Tęsknicie za tym formatem? 

Zobaczcie też, co Agnieszka Woźniak-Starak już wcześniej mówiła nam o "Ameryce Express":