Elegancka torebka z emblematem dużego, znanego, a przede wszystkim – drogiego domu mody, to obiekt pożądania milionów kobiet na całym świecie. Ten trend trafił również na nasza rynek, co najlepiej widać po gwiazdach, które przy okazji różnych wydarzeń prezentują ekskluzywne torebki najbardziej luksusowych i drogich marek. Niekiedy naprawdę jest im czego pozazdrościć!

Wciąż bardzo trendy są torebki ze słynnym monogramem Louis Vuitton czy kopertówki z chwostem i złotym znaczkiem marki Yves Saint Laurent. Wciąż najgorętszym logiem pozostaje jednak to z dwoma odwróconymi do siebie literami "C". Mowa oczywiście o kopertówkach od Chanel! W cenie są także dodatki od nowego projektanta Gucci – Alessandro Michele. Te szczególnie chętnie noszą stylistki i blogerki – Zosia Ślotała, Jessica Mercedes Kirschner i Maffashion. Czy jednak dodatki w fantazyjne hafty i nadruki od Gucciego nie okażą się sezonowym krzykiem mody? Tego na pewno nie można powiedzieć za to o słynnych i ponadczasowych "chanelkach"!

Torebki Chanel to klasyka. Chyba już nigdy nie wyjdą z mody. Najważniejszym aspektem ich popularności i ponadczasowości jest jednak to, że każda z nich kosztuje małą fortunę. Za torebkę od Chanel projektu Karla Lagerfelda trzeba niekiedy zapłacić nawet 30,000 złotych! Choć są i wersje z limitowanych kolekcji, które potrafią kosztować znacznie więcej!

ZOBACZ TEŻ: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK w stylizacji za ponad 22 tysiące złotych!

Równie duże sumy niejednokrotnie trzeba zapłacić za luksusowe dodatki od Diora, Prady, Burberry, Balmain, Miu Miu, Bottega Veneta czy Balenciagi. A właśnie takie cuda mają w swojej garderobie bohaterki naszej GALERII: Joanna Horordyńska, Monika Olejnik, Agnieszka Woźniak-Starak czy blogerki modowe.

Zobaczcie w naszej GALERII ekskluzywne torebki polskich gwiazd. Ile kosztowały? Te ceny nieraz mogą zbić z nóg! Zazdrościcie im takich cacek?

PRZECZYTAJ TEŻ: Tak mieszka Joanna Przetakiewicz! Zobaczcie luksusowy apartament dyrektor kreatywnej La Manii [ZDJĘCIA]