Agnieszka Woźniak-Starak pojawi się na festiwalu filmowym w Gdyni. Festiwal rusza w poniedziałek, 16 września. Filmem otwarcia jest dzieło Agnieszki Holland "Obywatel Jones". W trakcie trwania festiwalu swoje pokazy premierowe będą miały także inne filmy, walczące w Konkursie Głównym o Złote Lwy. Jednym z nich jest "Ukryta gra" - ostatni film wyprodukowany przez Piotra Woźniaka-Staraka i jego firmę Watchout Studio. Jak informuje "Flesz", żona producenta, Agnieszka Woźniak-Starak, będzie obecna na pokazie filmu. Tę wiadomość potwierdziła rzeczniczka Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Magdalena Jacoń.

Chęć obecności zgłosiło aż 60 osób związanych z produkcją lub producentem. Swój udział zapowiedziała także Agnieszka Woźniak-Starak - zdradziła.

"Ukryta gra" to film z zagraniczną obsadą. W roli głównej wystąpił w nim Bill Pullman. Aktor w czasie prac nad produkcją zaprzyjaźnił się blisko z Woźniakiem-Starakiem i jego żoną. Jak udało nam się dowiedzieć, pokaz galowy filmu "Ukryta gra" w Gdyni odbędzie się w piątek, 20 września, o godz. 16:30 w Teatrze Muzycznym. Z pewnością nie zabraknie na nim przyjaciół Agnieszki i Piotra, związanych ze światem filmowym, a także członków firmy produkcyjnej założonej przez Woźniaka-Staraka. Obecność dziennikarki na premierze filmu będzie formą uczczenia pamięci jej zmarłego tragicznie męża.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy skomentowała śmierć męża i podziękowała rodzinie za wsparcie.

Czy "Ukryta gra" powtórzy sukces filmu "Bogowie", również wyprodukowanego przez Watchout Studio, i wygra Złote Lwy? To okaże się już w sobotę, 21 września, podczas gali zamknięcia Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Zobacz zwiastun ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka TUTAJ>>