Agnieszka Woźniak-Starak powoli wraca na salony. W poniedziałek, 4 listopada, dziennikarka po raz pierwszy od tragicznej śmierci męża dziennikarka zjawiła się na wieczornej imprezie w Warszawie. Okazja była jednak szczególna - uroczysta premiera "Ukrytej gry", czyli ostatniego filmu, który wyprodukował Piotr Woźniak-Starak. Poza żoną zmarłego w nieszczęśliwym wypadku producenta, na premierze zjawili się też oczywiście twórcy filmu oraz odtwórcy głównych ról - Bill PullmanLotte Verbeek i Robert Więckiewicz. Nie zabrakło także gwiazd polskiego show-biznesu. Po raz pierwszy publicznie pokazali się tam razem Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka. Do zdjęć na czerwonym dywanie obecnym na wydarzeniu fotoreporterom pozowali też m.in. ciężarna Maria Konarowska, Wojciech Mazolewski, Zofia ŚlotałaArkadiusz Jakubik oraz Maria Sadowska z mężem.

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze "Ukrytej gry"

Film "Ukryta gra" w reżyserii Łukasza Kośmickiego otrzymał Nagrodę Specjalną Jury na tegorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Do kin w całej Polsce trafi już w piątek, 8 listopada.

Zobacz zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak i innych gwiazd z warszawskiej premiery filmu "Ukryta gra" już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak z teściami na gali Herbapolu [FOTO]