To już oficjalne - tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka nie przerywa działalności Watchout Studio. Firma producencka, która stoi za sukcesami takich kinowych hitów, jak "Sztuka Kochania" i "Bogowie", pracuje już nad kolejnymi projektami pod okiem nowego szefa. Wbrew wcześniejszym doniesieniom portali plotkarskich, nie została nim Agnieszka Woźniak-Starak. Zmarłego producenta zastąpił wspólny przyjaciel Piotra i Agnieszki, Krzysztof Terej

W związku z licznymi zapytaniami mediów o działalność Watchout Studio chciałbym wyjaśnić kilka spraw. Spółka niezmiennie kontynuuje działalność w zakresie produkcji filmowych. Obejmę funkcję szefa studia. Strategia jest już wyznaczona. Kolejny film złożony jest już w PISF. W przygotowaniu jest też serial i film biograficzny. Jedna osoba z obecnego studia wejdzie do zarządu. Więcej zmiany osobowych nie przewidujemy. Dalsze informacje przedstawimy przed premierą kinową filmu, czyli w listopadzie. Proszę, żebyśmy mogli mówić dziś o tym filmie i wspaniałych aktorach - powiedział Terej podczas specjalnej konferencji prasowej filmu "Ukryta gra".

Kim jest Krzysztof Terej - nowy szef Watchout Studio?

Krzysztof Terej jest związany z Watchout Studio już od ponad 7 lat. Producent i członek zarządu pracował m.in. przy filmach "Bogowie", "Sztuka Kochania" i "Ukryta gra". Wcześniej był kierownikiem działu reklamy i promocji w firmie WB Electronics. Przyjaciel zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka jest magistrem prawa. Ukończył także studia podyplomowe z psychologii biznesu.

Zobacz zdjęcia nowego szefa Watchout Studio, Krzysztofa Tereja, w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak na festiwalu w Gdyni 2019. Uczci pamięć zmarłego męża [ZDJĘCIA]