Agnieszka Woźniak-Starak wyszła za mąż za Piotra Woźniaka-Staraka we wrześniu 2016 roku. Tym samym weszła do rodziny polskich milionerów. Starakowie są właścicielami koncernu Polpharma. Poza tym inwestują w sztukę, a ich kolekcja dzieł malarskich jest imponująca. Angażują się także w działalność filantropijną. Pani Anna Starak kiedyś była modelką, współpracowała m.in. z najsłynniejszą rodzimą marką Moda Polska, brała też udział w zagranicznych reklamach i pokazach. Do dziś interesuje się modą, a także designem. Jest właścicielką restauracji Belvedere, mieszczącej się w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Dlatego na pewno ma ze swoją synową wiele wspólnych tematów. W końcu Agnieszka także kocha modę, a ostatnio nosi kreacje od najlepszych światowych projektantów, jak Oscar de la Renta czy Roberto Cavalli. Piotr Woźniak-Starak ma bardzo dobre relacje z rodzicami. Agnieszka Woźniak-Starak również się z nimi zaprzyjaźniła. Nie ukrywa też, że matka męża jest dla niej wielką inspiracja. Przeczytaj PONIŻEJ, co Agnieszka powiedziała w rozmowie z magazynem "Viva".

Agnieszka Woźniak-Starak o teściowej, Annie Starak

Agnieszka Woźniak-Starak udzieliła wywiadu dwutygodnikowi "Viva". Na pytanie o to, jaka kobieta ją dziś przede wszystkim inspiruje, dziennikarka odpowiedziała:

Moja teściowa, bez dwóch zdań. Dlatego, że jest mądrą kobietą, z wielką klasą i mocą.

Oriana Fallaci powiedziała kiedyś: "Życie jest czymś, co trzeba dobrze wypełnić, nie tracąc czasu". To jest dokładnie to, co robi moja teściowa i za co ją podziwiam.

Woźniak-Starak równie ciepło wypowiada się o teściu, Jerzym Staraku:

Mam superteściową. I teścia również. Często razem gdzieś wyjeżdżamy, co mnie cieszy, bo po pierwsze, im człowiek jest starszy, tym bardziej docenia czas spędzony z rodzicami, a moich rodziców też często zabieramy. Po drugie, te wspólne chwile to sama przyjemność.

Prowadząca "Ameryka Express" zdradziła też, że drugą kobietą, którą podziwia, jest jej mama. Zwróciła też uwagę na Karolinę Ferenstein-Kraśko. Agnieszce imponuje pasja i zaangażowanie, z jakimi żona Piotra Kraśko oddaje się swojej miłości - koniom.

Absolutnie podziwiam Karolinę za to, co stworzyła, jak żyje, podziwiam za pasję. Razem z Piotrem mają wspaniałą rodzinę, do tego potrafią połączyć dwa światy: w Warszawie są w centrum wydarzeń, pracują, robią swoje kariery, a jednocześnie w Gałkowie mają enklawę, która jest ich drugim domem (...) - mówi Woźniak-Starak.

Agnieszka przyznaje w wywiadzie, że złagodniała. Dziś stroni od konfliktów, odgradza się od plotek i od show-biznesu. Czyżby planowała skupić się bardziej na rodzinie i, być może, zostać matką...?