Agnieszka Szulim od samego początku kariery sprawia wrażenie kobiety mocno nastawionej na sukces i rozwój kariery. Wielu zarzucało jej, że  woli karierę od zakładania rodziny. Jak się okazuje to tylko pozory. Dziś po raz pierwszy Agnieszka Woźniak–Starakwyznaje, jak było naprawdę.

Zobacz: AGNIESZKA SZULIM Były mąż kibicuje celebrytce!

Dziś Agnieszka Szulim, to tak naprawdę Agnieszka Woźniak-Starak, żona Piotra Woźniaka-Staraka. Para pobrała się w Wenecji w towarzystwie najbliższych. Zakochani byli już w podróży poślubnej, z której pochwalili się pierwszymi zdjęciami. Piotr Woźniak-Starak nie jest jednak pierwszym mężem dziennikarki.

Zobacz: Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka panna młoda miała aż cztery, a nie trzy suknie ślubne! Czwarta najseksowniejsza?

W 2008 roku wyszła za mąż za motocyklistę wyścigowego, Adama Badziaka. Para wzięła rozwód w 2015 roku. Przez cały okres ich związku zarzucano Agnieszce, że stawia wyłącznie na karierę, a zakładanie rodziny odkłada na dalszy plan. Dziś po raz pierwszy Agnieszka Szulim prostuje plotki.

Nie mówiłam o tym nigdy. Robię to po raz pierwszy, ale parę lat temu poroniłam w szóstym  tygodniu. Nie planowaliśmy z moim byłym mężem tej ciąży, ale bardzo się oboje cieszyliśmy i bardzo oboje przeżyliśmy to, co się później zdarzyło. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa. Potwornie to przeżywałam. Gdy potem, jak człowiek słyszę: ona nie lubi dzieci, ona nie chce mieć dzieci woli karierę. Nie chcę tłumaczyć się przed ludźmi, którzy zadają takie pytania i tak mnie oceniają. Bardzo chciałam, ale nie wyszło – powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak w wywiadzie dla magazynu Pani.

Czy Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie zdecydują się na dziecko? 

Myślę nieustannie, chociaż dzisiaj już z tej perspektywy, że to się może nie udać. Ale też nigdy nie wyobrażałam sobie, żeby mieć dziecko dla samego projektu „dziecko”. Gdybym je miała to chciałabym z nim być i je wychowywać. Ale też zawsze byłam świadoma tego, ze jak dziecka nie będzie, to też będę szczęśliwa. Przede wszystkim chcę mieć dziecko z facetem, którego kocham. Będziemy mieli je razem, a nie, że ja je „zrobię” na siłę, bo czas leci… – wyznała w Pani.