Choć od ślubu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka minęło już ponad 5 miesięcy, to jednak do sieci co i rusz trafiają nowe zdjęcia z tej głośnej acz tajemniczej ceremonii. Ślub dziennikarki TVN i producenta filmowego odbył się 27 sierpnia zeszłego roku w Wenecji. Podczas oficjalnej części ceremonii Agnieszka (wówczas jeszcze) Szulim miała na sobie piękną białą suknię z tzw. hiszpańskim dekoltem projektu polskiej marki Bizuu, którą podczas wesela zamieniła na piękną, długą do ziemi czerwoną kreację. To właśnie zdjęcie w tej sukni Woźniak-Starak przypomniała dziś swoim fanom!

ZOBACZ: ŚLUB AGNIESZKI SZULIM I PIOTRA WOŹNIAKA-STARAKA - panna młoda miała aż cztery, a nie trzy suknie ślubne! Czwarta najseksowniejsza?

Jak się okazało zaraz po ślubie gwiazdy, wyjątkową czerwoną suknię weselną Szulim, o której potem rozpisywały się media, zaprojektował również duet Bizuu. W dniu swojego ślubu Agnieszka dopasowała do niej czerwony tiulowy welon ze złotym zdobieniem. Każdy polski projektant marzył o tym, by ubrać dziennikarkę na ten dzień, ale udało się to właśnie siostrom z Bizuu! Były jeszcze dwie suknie, jakie Agnieszka zaprezentowała gościom. Jedną z nich (też czerwoną) stworzyła polska marka La Mania.

Agnieszka Woźniak-Starak musi wyjątkowo dobrze wspominać tę kreację. To właśnie ją przypomniała dziś na swoim Instagramie. Na zdjęciu, które gwiazda rzuciła do sieci, widzimy, jak stoi do nas tyłem wraz ze swoim świeżp poślubionym mężem, Piotrem Woźniakiem-Starakiem, z którym trzyma się mocno za ręce. To ujęcie skradło nasze serca!

CZYTAJ TEŻ: AGNIESZKA SZULIM wiemy, kto zaprojektował czerwoną suknię ślubną gwiazdy, o której mówią wszyscy [ZDJĘCIA]

Przyznacie, że faktycznie jest piękne? I idealnie dopasowane do dzisiejszej okoliczności!

A Wy jak zamierzacie spędzić dzisiejsze Walentynki? Wrzucicie z tej okazji do sieci zdjęcia z Waszymi ukochanymi?