Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Śniadaniowy program powróci na antenę już jesienią i wszystko wskazuje na to, że na ekranie pojawią się nowe twarze. Wśród nich ma być właśnie Agnieszka Woźniak-Starak, która ze stacją związana jest od siedmiu lat i w przeszłości prowadziła już wakacyjne wydanie formatu. Kogo miałaby zastąpić? Plotki głoszą, że Edward Miszczak zaproponował jej miejsce po... Kindze Rusin. Przypomnijmy, że niedawno z programem pożegnał się Piotr Kraśko, który do tej pory partnerował dziennikarce w śniadaniówce.

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi "Dzień Dobry TVN"

Agnieszka Woźniak-Starak ma negocjować własnie umowę z TVN-em. Według serwisu "Plejada" w kuluarach toczą się dyskusję, z kim miałaby poprowadzić "Dzień Dobry TVN", ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Na ekranie mamy zobaczyć ją już na przełomie sierpnia i września.

Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN"?

Jak donosi serwis, Kinga Rusin ma wkrótce ogłosić swoje odejście z "Dzień Dobry TVN". Dziennikarka, która z programem była związana od 2005 roku, zamierza skupić się na działalności biznesowej i społecznej. O odejściu miała zadecydować sama.

Jak myślicie, kogo zobaczymy u boku Agnieszki Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"?