Agnieszka Woźniak-Starak rezygnuje z prowadzenia "Ameryka Express"? Gwiazda TVN odniosła się na swoim Instagramie do niecichnącej w internecie afery na temat ostatniego odcinka show. Przypomnijmy, że burza rozpętała się po tym, jak internauci po emisji odcinka oburzyli się, że Filip Chajzer molestował kobiety w "Ameryka Express". Bez zgody, całował napotkane na ulicy kobiety w usta, tym samym wykonując zadanie zlecone przez producentów programu. Widzowie mieli zarzuty nie tylko wobec producentów "Ameryka Express", stacji TVN, ale również do prowadzącej program. Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła odnieść się do skandalu na swoim Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje molestowanie w Ameryka Express

Agnieszka Woźniak-Starak dodała obszerny wpis na Instagram, w którym tłumaczy, że jako prowadząca nie bierze udziału w pracach produkcyjnych i nie ma wpływu na zadania przydzielane uczestnikom:

"Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. Mimo, że jest to fantastyczny format, w którym oglądamy nie tylko zmagania uczestników, ale również najpiękniejsze zakątki świata i w luźnej, rozrywkowej formie staramy się przybliżyć inne kultury, to zadania przed którymi stawiani są nasi bohaterowie często budzą również moje wątpliwości. Nie biorę udziału w pracach produkcyjnych przy wyborze konkurencji dla uczestników, nie jestem również świadkiem wszystkich zmagań na planie, nie jest to jednak żadnym usprawiedliwieniem, ponieważ jako prowadząca firmuję ten format własną twarzą. I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM."

Czy to oznacza, że Agnieszka Woźniak-Starak nie będzie już prowadzić Ameryka Express? A może stacja całkowicie wycofa się z produkcji tego formatu? Jak myślicie?