Wczoraj wieczorem w warszawskim Soho odbyła się impreza promująca nowy smak marki Martini – Asti Vinatge. Okazja do świętowania była tym większa, że to właśnie w Polsce odbyła się światowa premiera tego trunku. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd, które tym razem przyciągnęła nie tylko prezentacja nowego alkoholu, lecz także wspaniały spektakl wizualny, na który złożył się mix kina, teatru, opery i baletu. Kto oglądał to przedstawienie?

HOT NEWS: PAULINA SYKUT-JEŻYNA I PIOTR JEŻYNA zostali rodzicami! Mamy pierwsze zdjęcie Róży Jeżyny

Na promocji nowego trunku z rodziny Martini pojawiły się topowe gwiazdy. Wśród nich znalazły się m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Joanna Krupa, Agnieszka Włodarczyk, Maja Bohosiewicz, Dawid Woliński, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oraz Patricia Kazadi.

Joanna Krupa zachwyciła sukienką w kolorze nowego trunku zaprojektowaną przez Dawida Wolińskiego. Maja Bohosiewicz pokazała się w nowym kolorze włosów, a Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w ozdobie głowy przypominającej diadem. Czyżby w ten sposób chciała zaznaczyć, jakie miejsce należy się jej w polskim show-biznesie?

POLECAMY: CHANEL MÉTIERS D'ART 2016/17 Zobacz nową kolekcję Chanel pokazaną w hotelu Ritz w Paryżu [DUŻO ZDJĘĆ]

Jak zwykle przy okazji takich imprez, wywiadów najdłużej udzielali Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, którzy zachwycili wieczorowymi, eleganckimi i stonowanymi stylizacjami. Gwiazdą wieczoru była jednak dawno niewidziana Natasza Urbańska i to ona święciła tego wieczoru swój tryumf. Dlaczego?

Gwiazda teatru Buffo wystąpiła na scenie w kilku sukniach projektu Dawida Wolińskiego. Na koniec pokazała się na niej w bardzo odważnej kreacji z niezwykle dużym dekoltem. Natasza Urbańska była główną gwiazdą wczorajszego show, w którym odtworzyła kilka najbardziej klasycznych dla włoskiej szkoły muzycznej piosenek. Wcieliła się też w rolę włoskiego symbolu sexu w zmontowanym na nowo czarno-białym filmie.

ZOBACZ TEŻ: NATASZA URBAŃSKA tak dba o formę. Sylwetka 39-letniej gwiazdy jest zachwycająca. Zyska miano polskiej Jennifer Lopez?

Czy ten występ oznacza powrót Nataszy Urbańskiej do show-biznesu? Czyby szykował się jakiś nowy, duży projekt z jej udziałem…?