Agnieszka Woźniak-Starak przez kilka ostatnich dni przebywała w Zakopanem i to właśnie tam spędziła Wielkanoc. Jak się jednak okazuje, w trakcie tych świat miała bardzo zacne towarzystwo z Hollywood! Agnieszka Woźniak-Starak pokazała na Instagramie zdjęcia z samym Billem Pullmanem, który zasłynął rolami w takich filmach jak "Bezsenność w Seattle", "Ja cię kocham, a ty śpisz", "Kosmiczne jaja" oraz "Dzień Niepodległości". Co amerykanki gwiazdor robił w tę Wielkanoc w Zakopanem?

Agnieszka Woźniak-Starak - z kim spędziła Wielkanoc?

Hollywoodzki aktor Bill Pullman przyleciał do Zakopanego na wielkanocny wypoczynek. Agnieszka Woźniak-Starak nie mogła odmówić sobie okazji do spotkania z nim i zarobienia kilku wspólnych zdjęć. Oto, jak na Instagramie podpisała jedno z nich:

„Kosmiczne jaja - Spaceballs to był chyba pierwszy film, na którym byłam w kinie. Gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że 30 lat później spędzę Wielkanoc z kapitanem Lone Starr to chyba bym umarła! Kochani, razem z fantastycznym Billem Pullmanem życzymy Wam Wesołych Świąt!”

Agnieszka Woźniak-Starak chętnie chwaliła się wspólnymi fotkami z Billem Pullmanem. Jej mąż nie musi się jednak o nic martwić. Aktor pojawił się bowiem w Polsce z żoną, a gwieździe podczas wypoczynku również towarzyszył jej małżonek ;-)

Zobaczcie, jak wyglądały te święta Wielkanoc Agnieszki Woźniak-Starak w naszej GALERII ;-)