Na wczorajszym otwarciu cocktail baru Charlie pojawiła się cała plejada gwiazd. Otwarcie lokalu uświetnili m.in. Magda Boczarska, Mateusz Banasiuk, Tomasz Kammel, Marta Wierzbicka, Wojtek Łozo Łozowski, Sławek Uniatowski, Łukasz Jemioł i Hanna Lis. Nie zabrakło także syna Maryli Rodowicz - Jędrzeja Dużyńskiego. Największą gwiazdą wieczoru była jednak Agnieszka Woźniak-Starak, która przybyła w towarzystwie swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka.

POLECAMY: AZJA EXPRESS To już pewne! Druga edycja będzie kręcona w Indiach!

Gwiazda jak zwykle zachwyciła swoją niebanalną stylizacją, która w sumie kosztowała 22 tys. złotych! Co się złożyło na ten drogi look?

Gospodyni Azja Express postawiła na długi, sztruksowy płaszcz w intensywnym, zielonym kolorze z czarnymi lamówkami i złotymi guzikami. Płaszcz ten pochodzi od marki Miu Miu i kosztuje ponad 17 tysięcy złotych!

ZOBACZ TEŻ: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK, ŁOZO, TOMASZ KAMMEL I HANNA LIS na otwarciu cocktail-baru Charlie

Tak widowiskowe okrycie dziennikarka zestawiła z granatowymi szortami z aksamitu, czarną bluzką, ciemnymi rajstopami i bardzo ozdobną torebką, również od Miu Miu.

Największe wrażenie w tym zestawie robiły jednak buty gwiazdy. Woźniak-Starak postawiał tym razem na czarne, skórzane kozaki z harfowanymi kwiatami polnymi. Takie cacko też nieźle kosztowało! Dziennikarka musiała zapłacić za nie, bagatela, 4,5 tysiąca złotych! W końcu nie pochodzą one z pierwszego lepszego butiku, ale z popularnego wśród gwiazd domu mody Laurence Decade.

CZYTAJ: AZJA EXPRESS Znamy finalistów show TVN!

A Wam jak się podoba taki look? Pasuje do urody Agnieszki Woźniak-Starak?