W mediach nie milkną echa "afery szczepionkowej", w którą zamieszanych było co najmniej kilkanaście osób ze świata show-biznesu. Przypomnijmy, że w szpitalu WUM szczepionki na COVID-19 podano artystom, który nie byli w "grupie zero" mającej pierwszeństwo w ich otrzymaniu. Nazwiska niektórych zaszczepionych trafiły do mediów i wywołały ogromną falę krytyki oraz publiczny lincz. 

Agnieszka Woźniak-Starak zaszczepiła się na koronawirusa poza kolejnością?

Wśród zaszczepionych gwiazd byli m.in. Krystyna Janda, Edward Miszczak, Anna Cieślak, czy Wiktor Zborowski, jednak pełna lista osób nie została upubliczniona. Pojawiły się plotki, jakoby znalazła się na niej również Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka postanowiła odnieść się do informacji na swoim Instagramie:

- Przed chwilą dostałam pytanie od dziennikarki: czy to prawda, że zaszczepiłam się przeciwko COVID-19? Ponoć takie komentarze pojawiają się na różnych portalach.

No więc: nie, nie zaszczepiłam się poza kolejnością, ale bardzo chętnie zaszczepię się wtedy, kiedy przyjdzie moja kolej. Czyli zakładam, że to będzie gdzieś za rok. Bardzo gorąco pozdrawiam wszystkich życzliwych - wyznała Woźniak-Starak.

ZOBACZ TEŻ: ANNA CIEŚLAK potwierdza, że zaszczepiła się przeciw COVID-19: "Chciałabym dać świadectwo swojego zaufania do jej bezpieczeństwa"