Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi ciężarną Magdę Mołek na stanowisku gospodyni "Dzień Dobry TVN" - taka plotka krąży w mediach już od paru miesięcy. Gwiazda "Azja Express" w końcu przerwała milczenie i szczerze odniosła się do doniesień o tym, że już wkrótce to ona będzie występować w roli prowadzącej poranny program TVN. Okazuje się, że o tym, czy to właśnie ona pojawi się na kanapie DDTVN na okres urlopu macierzyńskiego spodziewającej się narodzin swojego drugiego dziecka Mołek ma wpływ jeden ważny czynnik.

- Jestem po rozmowach z dyrektorem Miszczakiem i producentką "Dzień dobry TVN" i rzeczywiście jest taki plan. Z tym, że ja mam też po drodze wyjazd na nagrania programu i kompletnie nie wiemy, czy to się wydarzy. Magda zapowiedziała, że łatwo się nie podda, więc zobaczymy - powiedziała w rozmowie z dziennikarką serwisu "Party".

Agnieszka Woźniak-Starak w DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa, że wizja prowadzenia śniadaniowego programu na żywo bardzo jej się podoba. W zastąpieniu Magdy Mołek może jej jednak przeszkodzić wyjazd na nagranie trzeciej edycji "Azja Express". Dlaczego żonie Piotra Woźniaka-Staraka tak bardzo zależy na powrocie do "Dzień Dobry TVN"? Dziennikarka zdradziła, dlaczego tak lubi ten rodzaj pracy.

- Mi byłoby bardzo miło, bo dla mnie powrót do śniadaniówki zawsze jest taką miłą odskocznią takim trochę powrotem do przeszłości i telewizji na żywo. A nie mam, prawdę mówiąc, za wiele okazji do prowadzenia programów na żywo. A to jest też taki przyjemny format. Przychodzisz rano, przychodzi mnóstwo fajnych ludzi, z którymi sobie rozmawiasz o różnych ciekawych sprawach. O godzinie 11 jesteś po robocie, idziesz na pyszne śniadanie i to jest absolutnie praca, którą kocham. Ja zawsze chętnie. Życie pokaże, czy się uda - zdradziła Agnieszka Woźniak-Starak.

O tym, czy Agnieszka Woźniak-Starak rzeczywiście zastąpi Magdę Mołek w "DDTVN" przekonamy się już wkrótce. Zdjęcia obydwu dziennikarek znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: KSIĄŻĘ HARRY wybrał drużbę na swój ślub z Meghan Markle. Zerwał z tradycją?