Agnieszka Woźniak-Starak w półfinałowym odcinku "Big Brothera" pojawiła się na czerwonym dywanie w krótkim kombinezonie w kropki. Żona producenta filmowego, Piotra Woźniaka-Staraka, znana jest z zamiłowania do ubrań luksusowych marek. Tym razem 41-latka postanowiła założyć niezwykle modną w sezonie lato 2019 kreację w groszki. Stylizacja dziennikarki szczególnie przypadła do gustu internautom. Sporym zaskoczeniem okazał się jednak fakt, że czarny kombinezon w grochy nie pochodzi z oferty znanego projektanta, lecz z... popularnej sieciówki!

Czarny kombinezon, który miała na sobie Agnieszka Woźniak-Starak jest z Zary i kosztuje 249 zł. Kreacja jest nowością sieciówki i jest dostępna w rozmiarach od XS do XL. 

 

Jak pisaliśmy wcześniej, grochy są absolutnym hitem wśród trendów modowych na lato 2019. Kreacje w kropki w przeszłości nosili m.in. Christian Dior, Marilyn Monroe i Elizabeth Taylor. Obecnie ten trend spopularyzowały polskie trendsetterki, takie jak Jessica Mercedes, Cajmel i Kasia Tusk.

Zobacz zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak w kombinezonie w kropki w GALERII >>