Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi program Azja Express 2, który stacja TVN wyemituje już dzisiaj, 6 września (środa) o godzinie 21:30. W programie zobaczymy 8 par, które będą zmagały się nie tylko z trudami ekstremalnej wyprawy, lecz także z zadaniami, które pokażą, jak dużo są w stanie poświęcić dla wygranej. W show zobaczymy tym razem takie pary jak modelka Zuzanna Bijoch z siostrą Julią, pogodynka Dorota Gardias i Kasia Domeracka, Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin, aktor Antoni Pawlicki z Pawłem Ławrynowiczem, Michał Piróg z modelem Piotrem Czajkowskim, Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Marta Wierzbicka z Oliwią Cabaj oraz Tymon Tymański i jego syn Lucas Tymański. Kto zwycięży? Kto stanie się nowym ulubieńcem widzów?

ZOBACZ: KOŻUCHOWSKA, WOJEWÓDZKI, WOŹNIAK-STARAK na wspólnej imprezie! Tak wygląda nowy spot TVN. Kto jeszcze w nim zagrał? [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała nam o kulisach powstawania Azja Express 2 podczas środowej ramówki TVN. W wywiadzie, którego nam udzieliła, zdradziła też, czym ta edycja różniła się od poprzedniej oraz jak sama zareagowałaby na propozycję udziału w tym show, gdyby taka do niej przyszła. Niektóre z jej odpowiedzi nieźle nas zaskoczyły! Zobaczcie, jak dużo o Azja Express 2 Agnieszka Woźniak-Starak powiedziała w wywiadzie dla Gala.pl:

- Przed nami premiera drugiego sezonu Azja Express, który to program ponownie poprowadziłaś. Czym ta edycja różniła się do poprzedniej?

Różniła się przede wszystkim tym, że byliśmy w zupełnie innych miejscach i wystąpili w niej zupełnie inni ludzie (śmiech). A dla mnie osobiście różniła się tym, że pojechałam o wiele lepiej przygotowana: wiedziałam, czego się spodziewać, jak to ma wyglądać, więc było mi o wiele łatwiej. Zresztą, podobnie było z uczestnikami, oni też byli o niebo lepiej przygotowani. I chyba dlatego miałam w sobie trochę mniej empatii niż poprzednio. W pierwszej serii przemycałam uczestnikom jedzenie, w tej miałam ochotę trochę ich pomęczyć (śmiech)

- A jeśli sama byś dostała propozycję udziału w tym programie, to kogo byś ze sobą zabrała? Swojego męża, Piotra?

Myślę, że na pewno rozważyłabym tę propozycję. A kogo bym zabrała? Na pewno Piotra albo moją najlepszą przyjaciółkę. To są dwie najbliższe mi osoby. Ta edycja programu Azja Express zresztą ponownie potwierdzi, że w taką podróż trzeba zabrać osobę, z którą znamy się jak łyse konie, bo ten program weryfikuje przyjaźnie i płytkie znajomości.

- Czy tym razem miałaś swoją ulubioną lub znielubioną parę? Przy okazji poprzedniej mówiłaś w „Dzień Dobry TVN” o tajemniczych jegomościu, który był swoistym czarnym charakterem programu, i nie miałaś na myśli Renaty Kaczorku. Czy w tej edycji też się trafią takie „cymesiki”?

Oj tak! Tu ich będzie nawet kilka! W tej edycji miałam jedną parę, którą wyjątkowo lubiłam bo było mi do niej najbliżej duchowo, i nie będę ukrywała, że był to Tymon Tymański ze swoim synem Lukasem. Oczywiście były też pary, które mnie wkurzały. Jasne, że tak! Co znamienne - w tej edycji było ich więcej niż w poprzedniej! (śmiech) Przypadek...?

Rozmawiał Oscar Dąbkowski