Agnieszka Woźniak-Starak (41) od trzech lat jest żoną Piotra Woźniaka-Staraka. Jednak trzeciej rocznicy ślubu para niestety nie świętowała razem. Przypadała ona kilka dni po oficjalnym potwierdzeniu, że Woźniak-Starak nie żyje. Przypomnijmy, że producent filmowy utonął na jeziorze Kisajno nocą z 17 na 18 sierpnia, po tym, jak wypadł z prowadzonej przez siebie motorówki. Tym samym dziennikarka TVN została wdową. Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka, a dokładniej mszę żałobną, zaplanowano na wieczór 29 sierpnia w Konstancinie-Jeziornej. Następnego dnia odbędzie się złożenie urny z prochami mężczyzny w rodzinnej posiadłości Staraków na wyspie Fuleda na Mazurach. W dniu planowanej mszy w "Gazecie Wyborczej" ukazał się poruszający nekrolog, zamieszczony przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Sprawdź PONIŻEJ, co napisała.

Agnieszka Woźniak-Starak żegna męża, Piotra Woźniaka-Staraka

Agnieszka Woźniak-Starak napisała bardzo osobiste słowa. Pożegnanie pojawiło się w czwartkowym wydaniu "Wyborczej". Naprawdę chwyta za serce:

PWS, jesteś miłością mojego życia. Na zawsze. Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę, żebym mogła to przetrwać.

To pierwszy raz, kiedy Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała śmierć męża. Do tej pory dziennikarka milczała w mediach społecznościowych, gdzie zazwyczaj była aktywna. Ostatnie zdjęcie Agnieszki na Instagramie pochodzi z feralnego dnia, kiedy to doszło do nieszczęśliwego wypadku Woźniaka-Staraka... To właśnie pod nim gwiazdy i followersi Agnieszki masowo publikowali komentarze ze słowami wsparcia.

Agnieszka Woźniak-Starak, jak i cała rodzina Staraków, a także przyjaciele i współpracownicy Piotra, będą dziś wieczorem na mszy w jego intencji w Konstancinie.

Raz jeszcze składamy im najszczersze kondolencje.

A tak Agieszka Woźniak-Starak opowiadała o swoim mężu w programie "Gala Studio". Nagranie powstało w połowie kwietnia tego roku: