Agnieszka Woźniak-Starak ma być bowiem główną kandydatką to zastąpienia Magdy Mołek w programie "Dzień Dobry TVN", kiedy ta ma przebywać na urlopie macierzyńskim. Magda Mołek niedawno ogłosiła, że jest w drugiej ciąży, a na prezentacji wiosennej ramówki TVN pokazała się z całkiem sporym już brzuszkiem. Czy Agnieszkę Woźniak-Starak faktycznie zastąpi Magdę na kilka miesięcy? Okazuje się, że stanowisko w kwestii tych spekulacji zabrał sam Edward Miszczak. Co powiedział?

Magda jest młodą i zdrową kobietą, sama zadecyduje kiedy pójdzie na urlop macierzyński. Za to Agnieszkę̨ czeka teraz inne ważne zadanie. Niedługo wyjeżdżamy na zdjęcia do „Azja Express” – w magazynie „Flesz” powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, który nie zdradził kulis poszukiwania zastępczyni za Magdę Mołek.

ZOBACZ: MAGDA MOŁEK w ciąży na ramówce TVN wiosna/lato 2018. Widać brzuszek?

Czy Agnieszka Woźniak-Starak faktycznie zastąpi Magdy Mołek w programie "Dzień Dobry TVN"? Przekonamy się pewnie dopiero w okolicach wakacji. Póki co żona Piotra Staraka przygotowuje się do kolejnego, trzeciego już sezonu „Azji Express”, który będzie kręcony w Peru, Boliwii i Wenezueli. Zdjęcia potrwają około dwóch miesięcy. Jesteście ciekawi, kto tym razem zostanie zwerbowany do formatu?