Agustin Egurrola już po ślubie. Słynny choreograf i jego nowa wybranka pobrali się w kompletnej tajemnicy przed mediami i fanami. Juror programów "Mam talent!" i "You Can Dance" radosną nowinę przekazał w sobotę, 2 stycznia za pośrednictwem Instagrama, gdzie zamieścił kilka zdjęć z uroczystości ślubnej.

- Teraz już nie sam wchodzę w ten nowy rok! Razem możemy wszystko! Teraz już zawsze razem! Teraz Diana & Agustin! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy - oznajmił 52-latek. 

Ślub Agustina Egurroli [ZDJĘCIA]

Żoną Agustina Egurroli jest tajemnicza Diana, która podobnie jak jego poprzednia partnerka - Nina Tyrka, z którą ma córkę, również jest zawodową tancerką. 

O zaślubinach założyciela sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio już wcześniej informował tygodnik "Świat i Ludzie". 

- Wszyscy w szkole mówią o jego ślubie. Skromnym, kameralnym, bez hucznego wesela. Wybranką Agustina jest młoda, ciemnowłosa tancerka, z którą spotykał się od wielu miesięcy. I tak niemożliwe stało się możliwe - mogliśmy przeczytać na łamach magazynu.

ZOBACZ TAKŻE: Córka Agustina Egurroli i Niny Tyrki - jak dziś wygląda?

Według ustaleń jednego z serwisów plotkarskich, ślub Agustina Egurroli i jego ukochanej odbył się w wakacje, kiedy obostrzenia związane z koronawirusem były łagodniejsze. Aby uchronić przyjęcie przed wścibskimi paparazzi tancerz wynajął specjalny oddział, który pilnował, aby żaden nieproszony fotograf nie zrobił zdjęcia z uroczystości. 

- Przyjęcie odbyło się na przełomie lipca i sierpnia. Para młoda chciała wykorzystać moment, kiedy obostrzenia były poluzowane, by na przyjęciu pojawiło się jak najwięcej ich bliskich. Agustinowi bardzo zależało na tym, by nikt o imprezie nie wiedział - zwłaszcza media, dlatego zatrudnił specjalną ochronę, która miała pilnować, by żaden nieproszony fotograf nie zrobił zdjęć - zdradził serwisowi Plotek.pl tajemniczy informator. 

Zdjęcia ze ślubu pary obejrzycie w GALERII.