Agustin Egurrola uznawany jest w show-biznesie za człowieka instytucję. Nie dość, że prowadzi sieć szkół tanecznych, to jeszcze jest wziętym choreografem oraz sędzią na międzynarodowych turniejach tańca nowoczesnego oraz towarzyskiego, a także jurorem programów emitowanych przez TVN: Mam talent oraz You Can Dance - Po Prostu Tańcz.

Prywatnie przez wiele lat był związany z Niną Tyrką, którą widzowie moją kojarzyć z Tańca z Gwiazdami. Para doczekała się urodzonej w 2008 r. córeczki Carmen. Rok temu głośno było o ich rozstaniu. Ponoć zdecydował o nim nawał obowiązków zawodowych Agustin Egurroli i związany z tym specyficzny styl życia, bardzo często z dala od domu.

 PRZECZYTAJ TAKŻE: Nina Tyrka wprost o rozstaniu z Agustinem Egurrolą

Mimo nawału obowiązków tancerz i choreograf stara się poświęcać każdą wolną chwilę swojej ośmioletniej córce. W Internecie dzieli się z fanami uroczymi zdjęciami, na których pozuje z Carmen. Często podpisuje je zresztą córeczka tatusia. Widać, że Agustin Egurrola wprost oszalał z miłości do dziecka i nie szczędzi jej rodzicielskiej czułości.

Zobacz w naszej galerii, jak juror Mam Talent okazuje miłość swojej córce.