Niestety nadal każdego dnia dowiadujemy się o kolejnych ofiarach śmiertelnych pandemii koronawirusa. Wśród znanych osób, które zmarły z powodu zarazy są już Joe Diffie czy Mark Blum. Dziś smutna wieść dotarła do fanów "Gwiezdnych wojen". Nie żyje jeden z członków obsady legendarnej sagi.

Andrew Jack nie żyje

76-latek zdobył popularność grając w "Gwiezdnych wojnach". Aktor zmarł nad ranem w jednym z londyńskich szpitali. Wieść tę potwierdziła agentka aktora. Niestety Andrew nie mogła w ostatnich chwilach życia towarzyszyć jego żona, gdyż od jakiegoś czasu przebywała na kwarantannie w Australii. Jak podkreśla agentka, nie wiadomo też, czy w związku z zaistniałą sytuacją uda się przeprowadzić pogrzeb aktora zgodny z pragnieniem jego bliskich.

Andrew Jack był także nauczycielem dialektu na planach takich filmów jak m.in. "Sherlock Holmes" czy "Władca pierścieni". Jednym z ostatnich filmów, przy którym pracował, był "The Batman" z Robertem Pattinsonem.

Więcej informacji na temat przeciwdziałania koronawirusowi możesz znaleźćtutaj.Całodobowa infolinia NFZ o koronawirusie: Telefoniczna Informacja Pacjenta – 800-190-590 – tu przez całą dobę uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem. Pod numerem bezpłatnej i całodobowej Telefonicznej Informacji Pacjenta uzyskasz informacje o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.