Ala Boratyn wyszła za mąż? 27-letnia piosenkarka, która zadebiutowała na estradzie razem z Tolą Szlagowską w 2005 roku pod szyldem młodzieżowego zespołu Blog 27, w poniedziałek po południu zasugerowała, że zmieniła stan cywilny, zamieszczając w sieci serię zdjęć w sukni ślubnej.

Zamiast kwiatów poprosimy $$$ #lol - czytamy w poście na instagramowym profilu muzycznego projektu Ali Boratyn i jej partnera.

Wygląda na to, że informacja o rzekomym ślubie Alicji Boratyn i jej chłopaka zaskoczyła wszystkich, nawet bliskich pary.

I nie byliśmy zaproszeni?!?! - napisała ich znajoma, fotograf Basia Czartoryska.

- Ani my - dołączyła się Beata Boratyn.

Co ciekawe, pojawiły się też głosy, że ślub Ali i Kuby to jedynie scena z nowego wideoklipu. Para na razie nie odniosła się jednoznacznie do tych sugestii.

Partner Ali Boratyn z Blog 27

Wybrankiem Alicji Boratyn jest Jakub Sikora, z którym piosenkarka jest razem nie tylko w życiu prywatnym, ale także na scenie. Jak czytamy na oficjalnym profilu duetu o nazwie Ala Zastary na Facebooku, para tworzy "muzykę z pogranicza r'n'b, popu i lo-fi elektroniki inspirowaną filmem, podróżami i codziennością".

Ala i Kuba cenią sobie niezależność - w czerwcu wydali album pt. "Jutro?", który ukazał się nakładem ich własnej wytwórni muzycznej Postaranie.

Zobacz ślubne zdjęcia Ali Boratyn i jej partnera w GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Sanah skrytykowana przez znanego wokalistę: "Kto każe się jej ubierać w te okropne sukienki?"