Alec Baldwin i jego żona Hilaria Baldwin nie ustają w staraniach o jak najszybsze powiększanie swojej rodziny. Zaledwie pięć miesięcy po narodzinach piątego wspólnego dziecka pary, synka Eduardo Pau Lucasa, w ich domu pojawiło się kolejne niemowlę. Ukochana sławnego aktora podzieliła się tą nowiną, publikując w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoimi wszystkimi sześcioma pociechami.

W naszym łóżku zaczyna się robić dosyć tłoczno – skomentowała żartobliwie na InstaStory.

Alec Baldwin i Hilaria Baldwin doczekali się szóstego wspólnego dziecka

Czy Baldwinowie tym razem zdecydowali się na adopcję? A może skorzystali z coraz bardziej popularnych w hollywoodzkich kręgach usług surogatki? Tego na razie nie wiadomo. 62-letni gwiazdor filmów "Polowanie na Czerwony Październik", "To skomplikowane" i "Bez mojej zgody" oraz jego młodsza o 26 lat żona na razie nie chcą bowiem zdradzać mediom i fanom, w jaki dokładnie sposób w ich rodzinie pojawił się szósty maluch.

Hilaria Baldwin zdradza płeć i imię szóstego dziecka

Dzień po zaskakującym poście na temat nowego członka rodziny Baldwinów żona aktora zdecydowała się też obwieścić światu jego płeć i imię. Z wpisu ukochanej Aleca dowiadujemy się, że para doczekała się w końcu upragnionej drugiej córki. Dziewczynka otrzymała imię Lucia.

Tak samo jak twoi bracia i siostry, jesteś naszym spełnionym marzeniem – napisała Hilaria.

Przypomnijmy, że Alec Baldwin po raz pierwszy został ojcem w 1995 roku, gdy na świat przyszła jego córka ze związku z aktorką Kim Basinger, Ireland. Z kolei z Hilarią Baldwin, poza nowo narodzoną Lucią, trzykrotny zdobywca Złotego Globu doczekał się jeszcze córki Carmen (ur. 2013) oraz synów Rafaela Thomasa (ur. 2105), Leonardo Angela Charlesa (ur. 2016), Romeo Alejandro Davida (ur. 2018) oraz wspomnianego wcześniej Eduardo Pau Lucasa (ur. 2020).

ZOBACZ TEŻ: Alec Baldwin został ojcem. Młodsza o 26 lat żona urodziła mu jego szóste dziecko