Aleksander Kwaśniewski zdecydował, że nie weźmie udziału w zaplanowanych na 10 maja wyborach prezydenckich. Były prezydent RP na antenie Polsat News stwierdził, że w takiej "farsie" absolutnie uczestniczyć nie będzie. - Niezwykle szanuję zasady demokracji. Zorganizowanie wyborów to jeden z podstawowych wymogów demokracji, tylko trzeba wiedzieć, w jakich warunkach to zrobić - powiedział w rozmowie z Dorotą Gawryluk, Aleksander Kwaśniewski. Widzowie po zakończeniu emisji programu nie kryli swojego zaskoczenia decyzją 65-latka, który dwukrotnie sprawował urząd głowy państwa w latach 1995-2005. Podczas środowego wywiadu jeszcze większą niespodzianką dla wielu osób okazała się metamorfoza, jaką przeszedł mąż Jolanty Kwaśniewskiej. Co w swoim wizerunku zmienił były polityk SLD?

Aleksander Kwaśniewski zmienił wizerunek 

Domowa izolacja spowodowana epidemią koronawirusa sprzyja zmianom w naszym codziennym wizerunku. Na metamorfozę podczas kwarantanny zdecydował się m. in. Aleksander Kwaśniewski. Znany z ogolonej na gładko twarzy były prezydent Polski w trakcie wywiadu z Polsat News pokazał się z brodą. Internauci od razu zauważyli, że ojciec Aleksandry Kwaśniewskiej przeszedł olbrzymią zmianę. W sieci pojawiły się nawet komentarze sugerujące to, że 65-latek wygląda teraz znacznie lepiej niż za czasów, kiedy pełnił funkcje głowy państwa. 

Niewątpliwie dużą rolę w przemianie byłego prezydenta RP odegrała jego żona, Jolanta Kwaśniewska. Była pierwsza dama, która przez lata była uznawana za ikonę stylu i najlepiej ubraną Polkę, według doniesień medialnych w ostanim czasie miała czuwać nad dietą swojego męża. Gołym okiem można zauważyć, że efekty są piorunujące, ponieważ Aleksander Kwaśniewski stracił kilka zbędnych kilogramów.

Przypomnijmy, Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy przebywają aktualne w Szwajcarii. Była para prezydencka z powodu wprowadzonych obostrzeń związanych z epidemią COVID-19 nie może wrócić do kraju. 

Zdjęcia Aleksandra Kwaśniewskiego przed i po metamorfozie znajdziecie w naszej GALERII >> 

Oceniacie nowy wizerunek byłego prezydenta na plus?

ZOBACZ TAKŻE: Małgorzata Socha pokazała matkę: "Wow! Mama jak Jolanta Kwaśniewska" [FOTO]