Aleksandra Adamska swoje pierwsze kroki na scenie stawiała w zespole folklorystycznym Politechniki Śląskiej "Dąbrowiacy". Po raz pierwszy w telewizji wystąpiła już jako 14-latka. Zagrała wtedy mały epizod w serialu "Pierwsza miłość". Na większe role musiała zaczekać jednak prawie dziesięć lat. W 2014 zagrała w wojennym filmie "Miasto 44" oraz rozpoczęła pracę na planie serialu "O mnie się nie martw". Od tamtej pory można było ją oglądać także w takich produkcjach, jak serial "Diagnoza" czy kinowy hit "Atak paniki". W rym roku wystąpiła w świątecznej komedii "Miłość jest wszystkim". Pod koniec 2018 roku razem z Mateuszem Damięckim pojawiła się w specjalnym odcinku teleturnieju "Milionerzy", z którego wygrana została przekazana na cele charytatywne. Ile ma lat? Kim są jej rodzice? Czy ma chłopaka? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.

Aleksandra Adamska - wiek

Aleksandra Adamska przyszła na świat w 1990 roku w Katowicach. W 2018 roku skończyła więc 28 lat.

Aleksandra Adamska - rodzice

Aleksandra związała swoje życie ze sceną nie przez przypadek. Jej ojciec jest muzykiem Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Z kolei jej matka była choreografem zespołu folklorystycznego.

Aleksandra Adamska - chłopak

Ola Adamska do tej pory nie wypowiadała się publicznie na temat swojego życia uczuciowego. Wielu fanów łączy ją jednak z przystojnym aktorem, Marcinem Korczem, czyli jej partnerem z serialu TVP "O mnie się nie martw". Czy rzeczywiście łączy ich coś więcej niż wspólna praca i przyjaźń? Żadne z nich nie komentuje tych plotek.

Aleksandra Adamska - Instagram

Aleksandra Adamska, tak jak większość aktorek młodego pokolenia, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej oficjalny profil na Instagramie (@olaadamska) obserwuje już prawie 40 tys. użytkowników serwisu. Ola zamieszcza tam sporo zdjęć zza kulis pracy na planach filmowych oraz sporo selfie i fotek ukazujących ją od bardziej prywatnej strony.

Zdjęcia Aleksandry Adamskiej znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: ROBERT JANOWSKI trafił do szpitala. W jakim jest stanie?