Aleksandra Domańska to młoda polska aktorka, którą szeroka publiczność poznała dzieki komedii romantycznej "Podatek od miłości". W filmie główną rolę męską zagrał przystojny Grzegorz Damięcki, którego z pewnością pamiętacie z pierwszego sezonu serialu "Belfer". Główną rolę kobiecą gra natomiast właśnie Domańska. Ola ma 28 lat i jest aktorką filmową, serialową i teatralną. Pochodzi z Garwolina. Debiutowała w 2009 roku. Można było ją oglądać m.in. w serialach "O mnie się nie martw" i "Bodo". Jednak głośno zrobiło się o niej dopiero dzięki filmowi "Podatek od miłości". Okazuje się, że choć Domańska jest jeszcze bardzo młoda, to od dawna marzyła o wielkiej karierze i wielkich rolach. A te nie przychodziły. Zaś później, gdy zagrała w hitowej komedii romantycznej u boku Damięckiego, musiała się zmierzyć z falą hejtu. Nie było łatwo! O tym, jak poradziła sobie z depresją, Domańska opowiada w "Gali". Poniżej fragmenty wywiadu.

Wyobrażałam sobie, że w wieku prawie 30 lat – bo tyle teraz mam – będę miała za sobą wiele ważnych ról. Że będę pracować przez cały czas.  A okazało się, że życie aktora to pasmo czekania. Raz pracujesz, raz nie. A kiedy nie pracowałam, nie miałam zbyt wiele rzeczy do robienia. Nie należę  do osób, które potrafią sobie zorganizować czas, wolę narzucony plan. To był jeden z tematów, które przerobiłam  na terapii. Bo to ona w głównej mierze mi pomogła.

GALA: W grudniu umieściłaś na Instargamie wstrząsający wpis o tym, że 2017 rok był dla Ciebie bardzo trudny i dał Ci w kość. I że musiałaś się mierzyć z demonami...

Bo tak było. Największe z nich to kompulsywne objadanie się i poczucie,  że jestem nic niewarta.

Aleksandra Domańska nie lubi bankietów i pozowania na tzw. "ściankach", ale podczas promocji filmu "Podatek od miłości" nie mogła tego uniknąć. Niestety, potem musiała się zmierzyć z krytyką internautów. Ilość "hejtu" ją zaskoczyła i sprawiła, że aktorka musiała na chwilę wyjechać z Polski, by - jak tłumaczy w "Gali" - nabrać dystansu.

Przeczytałam na swój temat:  że wyglądam jak pączek, że nic nie umiem, że powinnam się schować. Teraz już wiem, że takich rzeczy się nie czyta. Odrobiłam lekcję. Ale wtedy  byłam w takim stanie, że chciałam usunąć swoje konta z mediów społecznościowych. Na szczęście dziś mam  do tego większy dystans.

Cały wywiad z gwiazdą filmu "Podatek od miłości" przeczytacie w nowej "Gali".

Aleksandra Domańska we wtorek, 20 lutego, będzie gościć w studiu Kuby Wojewódzkiego w TVN. Jesteśmy bardzo ciekawi tej rozmowy! A więcej o młodej utalentowanej aktorce dowiecie się TUTAJ

 

Zapraszam Was do oglądania mojego ostatniego wystąpienia publicznego. Już 20 lutego!

Post udostępniony przez Aleksandra Domańska (@aleksandra.domanska) Lut 13, 2018 o 12:08 PST