Wczoraj wieczorem w Pałacu Chodkiewiczów w Wraszwie odbył się pokaz kolekcji Michała Szulca na sezon wiosna/lato 2017 pod tytułem Gash. Gash to nic innego jak nacięcie, a w przełożeniu na kolekcję Szulca - zdekonstruowane formy, w które obfitował pokaz. Michał Szulc nie robi często pokazów i raczej mają one mocno kameralny charakter. Tak było i tym razem. Nie zmienia to jednak faktu, że na wydarzeniu pojawiło się kilka znanych twarzy.

HOT NEWS: HOT NEWS: BEYONCE Jest w drugiej ciąży! To jednak nie koniec rewelacji!

Proste, pozornie zwarte formy w interpretacji Szulca przyszli podziwiać m.in. Mikołaj Komar, Łukasz Jemioł, Aleksandra Hamkało, Magdalena Steczkowska, Joanna Majstrak, Milena Rostkowska-Galant, Karolina Pilarczyk, Ekskluzywny Menel, Marika, Rebellook oraz dwaj Misterzy Polski: były - Rafał Jonkisz i obecny - Janek Dratwicki.

Pokaz standardowo wyreżyserowała Katarzyna Sokołowska, która na wydarzeniu pojawiła się w burgundowym płaszczu właśnie od Szulca.

HOT GALERIA: BIZUU: POKAZ KOLEKCJI NA WIOSNĘ I LATO 2017 Zobacz wszystkie sylwetki z wybiegu!

Największe wrażenie robiła tym razem dawno niewidziana Aleksandra Hamkało, która zaskoczyła nieco punkową stylizacją. Na outfit aktorki złożyła się czerwona sukienka z poprzedniej kolekcji Michała Szulca, czarne rajstopy kabaretki oraz białe buty Doctor Martens. Przyznacie, że gwiazda wyglądała bardzo intrygująco?

Czyj look z tego pokazu również przypadł Wam jeszcze do gustu? Zobaczcie ich zdjęcia w naszej GALERII!

Patronem medialnym pokazu jest magazyn GALA.