Aleksandra Hamkało ma zaledwie 28 lat, a na koncie masę genialnych ról. Aktorka szybko wpadła w oko wybitnych polskich reżyserów, którzy chętnie obsadzają ją w genialnych rolach. Produkcje, w których zagrała – Big Love czy Disco polo - okazały się sukcesem.

Na początku tego roku  Aleksandra Hamkało została mamą. Aktorka wraz z mężem Filipem Kalinowskim po raz pierwszy zostali rodzicami. W maju na świat przyszła córeczka Jagna, a już niecałe dwa miesiące po porodzie gwiazda pojawiła się na jednej z imprez.

Zobacz: ALEKSANDRA HAMKAŁO jest w ciąży!

Aleksandra Hamkało zadebiutowała na salonach podczas Reebok Fitnes Camp. Zainteresowanie wzbudziła nie tyle jej sylwetka, co odmieniona fryzura! Aktorka, która od jakiegoś czasu mogła pochwalić się włosami do ramion, postanowiła je skrócić. Jej metamorfoza zrobiła wówczas ogromne wrażenie.

Zobacz: Aleksandra Hamkało po raz pierwszy po porodzie i z nową fryzurą. Przeszła sporą metamorfozę [ZDJĘCIA]

Dziś Aleksandra Hamkało znów zaskakuje. Aktorka zachwyciła fanów zdjęciem na Instagramie, na którym pokazała swoją zgrabną sylwetkę. Aż ciężko uwierzyć, że gwiazda zaledwie cztery miesiące temu urodziła!