Aleksandra Kisio to polska aktorka filmowa i serialowa. Pojawiła się w tak popularnych produkcjach, jak Kariera Nikosia Dyzmy, Testosteron, Prosto w serce, Samo Życie czy Pierwsza Miłość.

W 2011 r. aktorka wystąpiła w trzynastej edycji Tańca z Gwiazdami. W parze z Łukaszem Czarneckim zajęła 8. miejsce.

Artystka znana jest także z tego, że swego czasu na salonach pokazywała się ze swoją mamą Izabelą Kisio-Skorupą. W 2012 r. sytuacja nieco się skomplikowała. Do tej pory nie do końca wiadomo, dlaczego nie utrzymują ze sobą kontaktu. Prawdą jest, że w specjalnym oświadczeniu Ola Kisio podkreśliła, że sprawa jest bardzo złożona.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Aleksandra Kisio wydała oświadczenie w sprawie zachowania swojej matki!

W 2015 r. Aleksandra Kisio została po raz pierwszy matką. Wtedy to na świat przyszedł jej pierwszy syn Hugo, który jest owocem miłości gwiazdy i jej partnera Łukasza. Aktorka zniknęła z show-biznesu na dłuższy czas, poświęcając się wychowywaniu dziecka. 

PRZECZYTAJ TAKŻE:Aleksandra Kisio szczerze o ciąży: Nie wiedziałam, czy sobie poradzę

Wczoraj w Warszawie pojawiła się jednak na premierze filmu Kobiety bez wstydu, w którym zagrała jedną z ról. Aktorka zachwyciła szczupłą sylwetką i nową fryzurą, z grzywką opadającą na czoło. Jej zgrabną figurę podkreślała obcisła czarna sukienka z wycięciem na biuście. Zdjęcia Aleksandry Kisio szybko obiegły media, a internauci nie szczędzili aktorce ciepłych słów. Nie zabrakło porównań do Natalii Siwiec oraz... Ania Przybylskiej. A jak wy oceniacie zmianę w wyglądzie Oli Kisio?