Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach wzięli ślub cztery lata temu. Jak wyglądał ich wielki dzień?

Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. Już przed mszą zgromadziły się tłumy fanów, by podziwiać Olę i jej wybranka. Podobno para młoda miała problem z tym, by w ogóle dotrzeć do kościoła!

Przed katedrą zgromadził się również tłum gości, w tym plejada gwiazd – Kuba Wojewódzki, Dorota Szelągowska, Natalia Kukulska czy Edyta Herbuś. Największą uwagę przyciągała jednak sama panna młoda.

Suknie ślubne Aleksandry Kwaśniewskiej

Suknia ślubna Aleksandry Kwaśniewskiej została stworzona przez Sabrinę Pilewicz. Była to prosta, długa suknia z baskinką ozdobioną kryształkami Swarovskiego. Ramiona oraz dekolt Oli Kwaśniewskiej zdobił przezroczysty materiał. Kuba Badach tego wieczoru miał na sobie garnitur od Tomasza Ossolińskiego.

Już kilka dni po ślubie mówiono, że Aleksandra Kwaśniewska miała drugą suknię ślubną. Niestety nie dane było zobaczyć ją osobom, które nie były zaproszone na wesele. Wówczas parę szczegółów na temat tajemniczej drugiej sukni udzieliła Sabrina Pilewicz, projektantka obu sukni.  Sabrina Pilewicz zdradziła wówczas w Dzień Dobry TVN, że weselna kreacja Oli była zwiewna i bardzo romantyczna. Podobno odważnie odsłaniała dekolt i nogi celebrytki.

Robiłam różne projekty, były przesyłane, były spotkania i po prostu dostałam akceptację. Zobaczyła projekt i powiedziała: "Tak robimy to, pomyślmy tylko nad dołem". Włożyłam moje serce, całą moją pasję i warsztat, żeby wyszło spektakularnie. Dla mnie najważniejsze było, żeby Ola się w niej dobrze czuła. A ona się czuła w niej fenomenalnie, bo nawet w pracowni u mnie w niej tańczyła, była szczęśliwa, była promienna - zdradziła wówczas projektantka. 

Aleksandra Kwaśniewska dopiero dziś ujawniła jak wyglądała jej druga suknia ślubna, w której bawiła się na weselu. Druga suknia ślubna jest wyjątkowo zwiewna, lekka i z pewnością nie utrudniała pannie młodej tańczenia. 

Co sądzicie o ślubnych kreacjach Aleksandry Kwaśniewskiej? Która  bardziej się Wam podoba?