Gdy po raz pierwszy pojawiła się na czerwonym dywanie była nieśmiałą i skromną dziewczyną, córką Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskiej. Córka pary prezydenckiej dorastała na oczach całej Polski. Jak się przez ten czas zmieniała?

Aleksandra Kwaśniewska zmieniła się ze skromnej dziewczynki w piękną kobietę. Dziś gdy oglądamy zdjęcia z jej początków obecności w mediach ciężko uwierzyć, że to ta sama dziewczyna. Jeszcze kilka lat temu mieliśmy okazję dość często widywać ją na czerwonym dywanie. W 2006 roku wzięła udział w programie „Taniec z Gwiazdami”, gdzie u boku Rafała Maseraka zajęła drugie miejsce w finale.

Później często widywaliśmy ją w telewizji TVN, gdzie pracowała jako reporterka dla „Dzień Dobry TVN”. W międzyczasie Ola Kwaśniewska ukończyła studia i jest dyplomowanym psychologiem. W 2012 roku wzięła ślub z wokalistą Jakubem Badachem.

Od tamtej pory Aleksandra Kwaśniewska sporadycznie pojawia się na czerwonym dywanie. Zawsze jednak wygląda skromnie i elegancko. Dziś Aleksandra Kwaśniewska obchodzi 36. urodziny. Zobaczcie w naszej galerii jak się zmieniała!