Ola Kwaśniewska znana jest z zamiłowania do dalekich i egzotycznych podróży. Córka byłej pary prezydenckiej chwali się zdjęciami ze swoich wypraw na Instagramie: nie tylko na prywatnym profilu, lecz także na specjalnie utworzonym w tym celu "Let's go everywhere", na którym zamieszcza zdjęcia jedynie w czerni i bieli. 

Ostatnio pojawiły się plotki, że Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach przeżywają małżeński kryzys po prawie czterech latach małżeństwa. Ponoć para oddaliła się od siebie, gdyż mąż celebrytki wciąż koncertuje z grupą Poluzjanci, zaś ona poświęca się m.in. podróżom.

Te informacje wydają się wyssane z palca. Aleksandra Kwaśniewska wraz z mężem wybrała się ostatnio na egzotyczne wakacje na południe Europy. Wspólnym zdjęciem z Kubą Badachem pochwaliła się w Internecie.

Strasznie się tu zaniedbałam, gdyż byłam zupełnie gdzie indzie. Powyżej przyłapana na przyłapywaniu mew na wodnych igraszkach. Stare wariatki. Foty wrzucać będę na @lets.go.everywhere, więc jak ktoś chce się wespół poszlajać się po świecie, to spraszam tamże - podpisała fotografię.

 Zazdrościcie Oli egzotycznej wyprawy?

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA pokazała zdjęcie w bikini!

Jesteśmy też na Facebooku i na Instagramie!