Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewskasą małżeństwem od czterech lat, ale za wszelką cenę unikają rozgłosu.  Portale społecznościowe zdradzają jednak, co takiego aktualnie porabiają.

 Aleksandra Kwaśniewska słynie z zamiłowania do dalekich i egzotycznych podróży.  Od czasu ślubu z muzykiem, zakochani wspólnie pokonują kolejne kilometry. Początkowo mówiono, ze para w ramach podróży poślubnej wybrała się wspólnie w podróż dookoła świata. Gdyby tak było ich podróż trwałaby do dziś!

ZOBACZ: Aleksandra Kwaśniewska cztery lata temu wzięła ślub, a dopiero teraz pokazała drugą sukienkę! Lepsza od pierwszej? [ZDJĘCIA]

Aleksandra Kwaśniewska słynie z zamiłowania do fotografii, a swojej pasji poświęciła konto na Instagrmie. Na specjalnie utworzonym w tym celu profilu Let’s go everywhere gwiazda zamieszcza jedynie czarno-białe zdjęcia z podróży.

ZOBACZ: Ola Kwaśniewska i Kuba Badach w podróży dookoła świata [ZDJĘCIA]​

Aktualnie Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach przebywają na Ko Samui. To wyspa położona w południowej Tajlandii w Zatoce Tajlandzkiej.  Para rzadko dodaje wspólne zdjęcia, ale tym razem zrobiła wyjątek. Kwaśniewska wrzuciła zdjęcie w kasku.

ZOBACZ: Kuba Badach ceni sobie prywatność. Jego żona Ola Kwaśniewska pokazuje nieznane oblicze artysty [ZDJĘCIA]

Para miała okazję zwiedzić  już Rzym, Barcelonę, Meksyk, Cartagenę czy Kambodżę. Jakiś czas temu Kwaśniewska zamieściła zdjęcia z Dubaju, Szwajcarii, Turcji i Wietnamu. Na profilu gwiazdy na Instagramie znajdziemy masę genialnych fotografii jej autorstwa. Wśród nich można znaleźć wyjątkowo gorące zdjęcia samej Oli Kwaśniewskiej z Kubą Badachem!

Zobaczcie w naszej galerii prywatne zdjęcia pary z wakacji!