Aleksandra Kwaśniewska wciąż zaskakuje na Instagramie. Gwiazdka chętnie wstawia odważne zdjęcia i dzieli się swoim prywatnym życiem. Na jej instagramie znajdziemy zarówno nagie zdjęcie, zdjęcie z dzieciństwa, ale i  ciekawe komentarze polityczne. 

Kwaśniewska słynie jednak z zabawnych hashtagów i opisów do swoich zdjęć. Tym razem, córka byłego prezydenta, pokazała jak bawi się w gronie swoich 'przyjaciółek'. Zdjęciami z imprezy pochwaliła się oczywiście na Instagramie, ale największą uwagę zwraca jednak przewrotny komentarz. 

Ola Kwaśniewska umieściła krótki listo od św. Mikołaja, w którym prosi, by ten obdarował ją ...brzydszymi koleżankami!  

"Kochany święty Mikołaju! Wiem, że mówiłam, że nic mi nie trzeba, lecz po krótkim namyśle bardzo ładnie proszę o trochę brzydkich koleżanek #także dzięki#możesz wcisnąć do skarpety lub przez komin wrzucić" - pisze.

Kolejne zdjęcie również zawiera zabawny opis. 

#aha#brzydkie poproszę ale też smutniejsze #mogą być ze dwie posępne nudziary kilka ostatecznych maszkar i jedna owłosiona jak Czubaka - komentuje.

Trzeba przyznać, żeAleksandra Kwaśniewska faktycznie ma bardzo ładne koleżanki, a poczucia humoru nie można jej odebrać nawet w takiej sytuacji.

Czy wyróżnia się na ich tle?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Aleksandra Kwaśniewska - NAGO na Instagramie! Znowu zwraca na siebie uwagę! [FOTO]