Aleksandra Kwaśniewska przez lata występowała w telewizji i była regularną bywalczynią salonów. Od kilku lat córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich jak ognia unika bycia na świeczniku i ogranicza swoją medialną obecność do absolutnego minimum. 37-letnia Aleksandra Kwaśniewska dziś skupia się przede wszystkim na wspieraniu kariery swojego męża, Kuby Badacha. Skąd ten nagły zwrot? Ola Kwaśniewska w nowym wywiadzie ujawniła kulisy swojej decyzji. Okazuje się, że to właśnie okres tuż po ślubie z popularnym wokalistą i muzykiem był powodem wycofania się z show-biznesu.

Czas naszego ślubu był swoistą Wielką Pardubicką z mediami. Mieliśmy nadzieję, ze jeden autoryzowany artykuł rozładuje ten plotkarski potencjał i że potem zainteresowanie nami w sposób naturalny opadnie. A zamiast tego zaczął się okres wielkiej, medialnie urojonej ciąży. Nie miałam na to siły. Poza tym zwyczajnie przez tych parę lat medialnego żywota poznałam siebie i przekonałam się, że zupełnie nie mam charakteru do życia na świeczniku. Mnie to nadmierne zainteresowanie krępuje i stresuje. Jest mi dużo lepiej na marginesie show-biznesu, gdzie jestem bardziej w roli obserwatora niż uczestnika. A stąd widzisz ten świat we właściwych proporcjach. - mówi w rozmowie dla "Urody życia".

Aleksandra Kwaśniewska o zniknięciu z show-biznesu

Aleksandra Kwaśniewska jest jednak wciąż obecna w mediach społecznościowych. Żona Kuby Badacha prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje już prawie 90 tys. użytkowników. Tam jednak sama decyduje o tym, jaką częścią swojego życia prywatnego chce się podzielić ze światem i wygląda na to, że bardzo jej to odpowiada. Założenie Instagrama przez Olę Kwaśniewską miało jednak swój bardzo konkretny cel.

- Zrobiłam to rozmysłem, bo przestraszyłam się, że jeśli przestanę się pojawiać publicznie, to zrobię miejsce brukowcom i pod moim domem "zamieszkają" paparazzi. Instagram wydał mi się doskonałym sposobem, aby pozostać w kontakcie ze światem zewnętrznym, ale na własnych warunkach. I to się świetnie sprawdziło.A skutkiem ubocznym okazała się krzepiąca konstatacja, że wielu ludzi bawią moje żarty - czytamy w rozmowie dla " Urody życia".

Zdjęcia Aleksandry Kwaśniewskiej z jej nielicznych publicznych wyjść znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: KUBA BADACH Kim jest mąż Oli Kwaśniewskiej? Czym zajmuje się zięć byłego prezydenta?