Aleksandra Kwaśniewska w ciąży? Nic bardziej mylnego! Od kilku dni media podsycały informacje dotyczące domniemanej ciąży Aleksandry Kwaśniewskiej. Wszyscy zastanawiali się, czy córka pary prezydenckiej jest w ciąży. Na profilu na Facebooku Kuby Badacha aż roiło się od pytań, czy lada dzień nie zostanie przypadkiem ojcem. Plotki podsyciło pojawienie się Aleksandry Kwaśniewskiej w butiku Moliera 2. Było to jej pierwsze wyjście od dawna. Następnego dnia nie mówiło się o niczym innym, niż dekolt Oli Kwaśniewskiej. Czyżby ciąża? - szeptano.

Sensację wywołała wówczas stylizacja Aleksandry Kwaśniewskiej, która to pokusiła się o podkreślający sylwetkę komplet. Mocno wydekoltowany czarny top, który odsłaniał imponujący biust Oli, sprawił, że zaczęto plotkować o ciąży Kwaśniewskiej. Okazuje się, że były to tylko i wyłącznie plotki. Wystarczyło jedno zdjęcie Oli, by zdementować informacje o domniemanej ciąży.

ZOBACZ:Zdjęcia Oli Kwaśniewskiej w butiku Moliera 2>>

Aleksandra Kwaśniewska słynie z ogromnego poczucia humoru, również na swój temat. Gwiazda zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie w bikini. Zdjęcie Oli Kwaśniewskiejw bikini to jednak nie wszystko. Wpis, jaki zamieściła córka pary prezydenckiej za pomocą hashtagów zrobił wrażenie na jej fanach.

"Pytacie, jak ja to robię, że nie wyglądam jak Anna Lewandowska, ani też Żizel Biundszen. Przyznaję, nie jest to proste. Czasem musisz wpierdzielić tę parę naleśników koło północy. I nie wystarczy raz, ważna jest systematyczność i dyscyplina. Choć byś nie miała ochoty to i tak se opchnij, żeby się nie zmarnowało. Tanio też nie jest o nie. Bardzo istotne jest, by płacić kupę kasy za siłownię, na którą idziesz w porywach raz w miesiącu. I oczywiście korci Cię, żeby częściej, bo szkoda kasy, ale no niestety. Nikt za Ciebie na kanapie nie poleży. Mówi się, że ćwiczenia pobudzają produkcje seretoniny. I to prawda, a wiecie, co jeszcze ją pobudza? Czekolada. Także tego... - brzmi część wpisu Oli Kwaśniewskiej na Instagramie. 

Zobaczcie, jak Ola Kwaśniewska wygląda w bikini>>

Jak podoba wam się Aleksandra Kwańsniewska w bikini? Naszym zdaniem wygląda bardzo SEXY!