Aleksandra Linda tak jak jej tata, Bogusław Linda próbuje swoich sił w aktorstwie. Już od 17 stycznia, córkę znanego polskiego aktora, możemy zobaczyć na ekranach kin w filmie "Psy 3. W imię zasad", gdzie gra także Bogusław Linda, który ponownie wciela się w rolę Franza Maurera. O 28-latce zrobiło się głośno kilka dni temu, kiedy pojawiła się u boku swojego ojca na uroczystej premierze filmu Władysława Pasikowskiego. Niezwykła uroda Aleksandry od razu przyciągnęła spore zainteresowanie fotoreporterów. Dumy z pięknej córki nie krył Bogusław Linda. 67-latek chętnie pozował z nią na czerwonym dywanie. Sprawdź, co wiemy o życiu prywatnym Aleksandry Lindy. 

Kim jest Aleksandra Linda? 

Aleksandra Linda urodziła się w 1992 roku. Matką 28-latki jest fotografka, Lidia Popiel, którą Bogusław Linda poznał na planie filmu "Kroll". Mimo że rodzice nigdy nie namawiali jej, aby poszła w nich ślady, Aleksandra postanowiła związać swoją przyszłość z show-biznesem. Ola aktualnie uczy się w Warszawskim Studium Teatralnym, gdzie rozwija swoje umiejętności aktorskie. Udział w filmie "Psy 3" nie jest dla córki Bogusława Lindy debiutem na dużym ekranie. Wschodząca gwiazda ma za sobą kilka epizodycznych ról w takich produkcjach jak "Totem" i "Diablo. Wyścig o wszystko". 28-latka tak jak jej mama przed karierą aktorską zajmowała się modelingiem. Wystąpiła w kilku pokazach mody, m.in. tych w ramach łódzkiego tygodnia mody. Jedną z wielu pasji młodej aktorki jest jazda konna. Na swoim Instagramie często publikuje zdjęcia koni, ale także kotów. 

Aleksandra Linda – partner

Czy Aleksandra Linda ma chłopaka? W jednym z wywiadów udzielonych podczas uroczystej premiery "Psy 3" córka Bogusława Lindy zdradziła, że ma za sobą kilka nieudanych relacji. Jednak aktualnie jest w szczęśliwym związku. Wschodząca gwiazda dodała także, że jej obecny partner bardzo dobrze dogaduje się z jej ojcem. Chłopak Oli był także obecny na premierze filmu Władysława Pasikowskiego. Niestety próżno szukać wspólnych zdjęć pary. 

Aleksandra Linda – rodzeństwo

Aleksandra Linda jest jedyną córką Lidii Popiel i Bogusława Lindy. Młoda aktorka ma jedynie przebrane rodzeństwo z pierwszego małżeństwa swojego ojca. Z poprzedniego związku 67-latek ma dwóch synów: Mikołaja i Michała. 

Prywatne zdjęcia Aleksandry Lindy znajdziecie w naszej GALERII >> 

ZOBACZ TAKŻE: Bogusław Linda z córką na premierze filmu "Psy 3" [FOTO]